Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok ehhez az ötlethe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez az ötlethez a kezdeményezéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A nők piros és zöld kitűzőt viselnének.


A piros azt jelenti, hogy nem szeretne ismerkedni, mert van párja, mert leszbikus vagy bármi egyéb másért. Ha valaki megpróbálna vele ismerkedni akkor az bűncselekmény lenne.


A zöld azt jelentené, hogy nincs párom és szívesen ismerkednék, örülnék ha idejönnél hozzám. Ebben az esetben ha a nőnek nem jön be az illető akkor udvariasan visszautasítaná. Ha az mégis tovább nyomul akkor az szintén bűncselekmény lenne.


Viszont az is büntetendő lenne, ha a nő rögtön bunkón megalázva utasítaná vissza az a férfit ( ha zöld kitűzője lenne)


Ezzel mindenki nyerne:


- azok a nők akik nem szeretnének ismerkedni megķímélnék magukat attól a helyzettől, hogy vissza kelljen utasítani valakit, nem zaklatná őket feleslegesen senki


-azok a nők akik ismerkedni szeretnének nagyobb esélyel meri majd leszólítani valaki


- a kezdeményző férfiak pedig tudják, hogy kihez felesleges odamenni, akihez odamehetnek azok se fogják megalázni őket, ha az első nemre elköszönnek tőlük


2019. júl. 13. 13:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%
Tetszik ez az oldal! Tele van baromságokkal meg jó arcok vannak itt 😃
2019. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

"a nonverbális jeleket nem látja és nem érti"


A nonverbális jelek nem egyértelműek, és bárki mondhatja azt, hogy "de én nem úgy értettem". Kérdező arra gondol, hogy egy zöld kitűzőre nehéz azt mondani, hogy "de ez piros".

2019. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

#16


Van egy videó amiben egy felmérésről beszélnek a témával kapcsolatban. Ha megtalálom belinkelem.


Ebben azt mondják, hogy a férfiak 15-20%-a mer leszólítani nőket. 60% lemeri szólítani, csak vár egy jobb alkalomra. 20-25% pedig soha nem tenné meg mert fél.


Tehát akik leszólítanak lányokat azok a férfiaknak valójában csak egy nagyon kis része.


A többiek ismerősökön keresztül, iskolában vagy munkahelyen ismerkednek meg. Tehát nincs leszólítás.


Csak úgy érdekességképpen említettem.


Örülök, hogy azt említetted, hogy bátor tett.


Lehet, hogy több férfi szólítana le lányokat, ha mindenki olyan értelmesen állna hozzá a témahoz, mint ahogy Te, nem egyből bunkózással kezdené.

2019. júl. 13. 14:42
 24/34 A kérdező kommentje:

17#


Igen tudom, hogy nem lesz bűncselekmény, ez csak egy elméleti kérdés volt.


Végül is a leszólítás se lesz soha bűncselekmény.

2019. júl. 13. 14:49
 25/34 A kérdező kommentje:

18#


Igazad van. Valószínűleg ezért nem lehetne kivitelezni, a kevés zöld jelzésűeket megrohamoznák és lépni nem tudnának.

2019. júl. 13. 14:55
 26/34 anonim ***** válasza:
2%
Ez így nem jó,a nőknek nem lenne egotuning.
2019. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

20#


Ok nem is rendszerre vagy szabályra gondoltam, de bármi amitől ezek a dolgok könnyebbek lennének mindkét nemnek?

2019. júl. 13. 14:59
 28/34 A kérdező kommentje:

22#


Igen a férfiak sajnos nagyon rosszak a nonverbális jelek megértésében ( mármint a többségük).


A nők pedig profik, hiszen évezredeken át a még beszélni nem tudó kisbabát nevelve kifinomult lett ezen érzékük.

2019. júl. 13. 15:03
 29/34 A kérdező kommentje:

26#


Ja értelek, tehát azt mondod, hogy a nőknek azért nincs semmi bajuk ezzel, mert ha nem is akarnak ismerkedni akkor is örülnek ha valaki leszólítja őket, mert akkor megnő az egójuk.


Érthető.

2019. júl. 13. 15:05
 30/34 anonim ***** válasza:
55%
10: És akkor vezessem félre azokat, akikkel szivesen összejönnék?? Nem vagyok a magam ellensége!
2019. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!