Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok e barátnőt így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok e barátnőt így?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.Az a baj,hogy nem igazán érdekel a bulizás.Nem járok szórakozni,nem járok fesztiválokra,ha elmennék,akkor se tudnék mit csinálni.Nem tudnám jól érezni magam egy ilyen helyen,nem tudok táncolni és nem is akarok.Leginkább az edzés érdekel és szinte minden szabadidőm arra megy el,egyszerre több sportot is csinálni akarok.Egyáltalán nincs igényem szórakozásra.Ha elmennék egy buliba,akkor se tudnék mit kezdeni magammal,csak ácsorognék egyhelyben karba tett kézzel.Nekem egy disco csak értelmetlen ugrabugra.Nem tudnám magam úgy elengedni,hogy úgy ugrabugráljak és értelmét se látom neki.


És egyébként sokkal jobban elvagyok a 30-40 év és afeletti korosztállyal,akik kinőtték már ezt a bulizós korszakot.



2019. aug. 17. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Találni találhatsz, de amennyiben nem keresel, akkor nem lesz.
2019. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hol keressek?Nem járok semmi olyan szórakozóhelyre,ahol ismerkedni szoktak
2019. aug. 17. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Találhatsz, de borzasztó nehéz, mert így nem kerülsz nők közé, és ha össze is jössz eggyel, az is előbb utóbb igényelni fogja hogy buliba, rendezvényekre menjetek.
2019. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos elkell járni ilyen helyekre máskülönben nem lesz kapcsolat..
2019. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak balok is nem muszaj discozni, mellesleg balokra normalisabb reteg szokott eljarni.
2019. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ahhoz meg túl proli vagyok,hogy bálokba járjak.Nem vagyok az az értelmiségi tipus.
2019. aug. 17. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy találni fogsz, de én nem is bánnám a helyedben. Manapság a párkapcsolatok döntő többsége hajítófát se ér.

Discókban, szórakozóhelyeken különösen rossz ötlet keresgélni. Egyrészt, úgy háromszor annyi a férfi, mint a nő, szóval ha nem tudsz kitűnni semmivel, akkor hiába mész el, csak a bevételüket növeled, de nőd az nem lesz.

Másrészt itt nemigazán romantikus kapcsolatok szoktak alakulni.

Harmadrészt amikor ötszázezer decibellel üvölt a tucctucc meg a tektonik a háttérből, elég nehezen fog menni az ismerkedés.

Negyedszer, jó esélyed van rá, hogy amikor a kiszemeltedet fűzögeted, előbukkan egy hegyomlásnyi melák hogy mit akarsz te az ő bébikéjétől, és olyan maflást lezavar, hogy Záhonynál állít meg a sorompó.

Szóval hanyagold a dolgot, mert csak rosszul jöhetsz ki belőle.

2019. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Az jó,szeretek bunyózni

2019. aug. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!