Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én találhatok barátnőt?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé introvertált vagyok, és visszahúzódó. Nem járok társaságba, keveset beszélek. Csak neten próbálkozom, de alig találok olyan lányt akivel elkezdhetnék irogatni. Ha pedig találok akkor valami miatt mindig vége lesz.

Nagyon szeretnék már barátnőt akivel szerethetjük egymást.

Az a baj hogy ez a személyiség nagyon megnehezíti az ismerkedést. Hiába szeretnék ezen változtatni nem tudok, az élet más területén jó vagyok, csak ez a hülye ismerkedés:(

Még amúgy sosem volt barátnőm:/


2019. ápr. 29. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Először is, hány éves vagy? A netes ismerkedéstől sokat ne remélj szerintem, elég zsákbamacska. Egyébként meg, azt gyanítom az ismerkedéstől való félelmed meglátszik a kisugárzásodon, alapból vesztesként indulsz. Introvertált ember megtalálhatja a közös hangot egy társaságban, sőt. Ha az élet más területén jó vagy, nem hiszem hogy ne menne ez is.
2019. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha itt kérdezed akkor nem!
2019. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Az a baj hogy ez a személyiség nagyon megnehezíti az ismerkedést. Hiába szeretnék ezen változtatni nem tudok, " No akkor láss neki és AKARJ!!!! változtatni ezen.
2019. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Introvertált férfiként nagyon jól kell kinézned ahhoz, hogy barátnőd lehessen.
2019. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte lehetetlen. :)
2019. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!