Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya arcom van. Így hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya arcom van. Így hogy találhatok barátnőt?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon csúnya az arcom, ezért minden lány visszautasított eddig. Olvastam már elég sok dolgot a neten, meg is próbáltam egy részét, de sajnos nem tudok változtatni az arcomon. Már kb másfél éve próbálkozok társkeresőn ismerkedni, előtte pedig élőben próbálkoztam.


19F


2019. jan. 20. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Mennyi ronda gyerek van itten. Szokásos válasz: pénz, BMW, bunkó stílus
2019. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem olyan kapcsolatot szeretnék :)
2019. jan. 20. 23:39
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Akkor gyúrj, öltözködj faxán, legyen jó ízlesed, légy kedves, legyen olyan hajad amivel tudod kompenzálni az arcod csak ne nézzem ki búzásan.
2019. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
61%

Lesz valaha olyan lány (igen lesz), aki tud értékelni és nem érdekli, hogy hogyan nézel ki csak nem most.

Nekem már évek óta ez a probléma...

17/f

2019. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Valahogy legyél jofej

A jó humorú fiukat viszik mint allat

2019. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%
Sehogy sajnos, az első ék igaza van. Pénz, tekintély, menő presztízs cuccokban való villogás
2019. jan. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Olyan csunya vagy, h az oroszlán sírva enne meg?
2019. jan. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy én sosem értettem ezt a nagy általánosítást, hogy őszinte legyek. Nem minden lány csak a pénzre hajt, még akkor sem, ha ezt sokan nem képesek tudomásul venni, meg elcsépelt dumának tűnik. Én elhiszem, hogy a mai világban már sokan elkorcsosultak, de kivételek mindig voltak és lesznek. Lehet, hogy sok emberből csak a csalódottság beszél (mindkét nem részéről), de szerintem ez akkor sem ok arra, hogy mindenkit egy kalap alá vegyünk. Engem is sokan basztak már át, mégsem nyafogok állandóan, hogy jajj, milyen szemetek a fiúk, csak a külsőre mennek. Akkor rosszul esett, puffogtam valamennyit magamban, de nem fordultam rögtön a férfi nem ellen, csupán már jobban meggondolom, hogy kinek adom oda a bizalmamat. Ha jó helyen és kitartóan keresgélsz, akkor biztos fogsz valakit találni, akit elsősorban nem az arcod érdekel.
2019. jan. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy azt mondod magadról, hogy csúnya vagy. Ahol ez teljesen relatív. Hülyeség, hogy minden lánynak a pénz kell. Meg BMW és bunkó pasi. Képzeld, a lányok nagy részének a külső csak másodlagos. (Ami ugyebár kinek mi). A magabiztos srácokat szeretik.
2019. jan. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Karena26 ***** válasza:

Az, hogy kinek mi a csúnya, meg a szép, abszolút relatív.

Az egészséges, tisztességes lányoknál inkább a pasi pozitív kisugárzása, határozott, de nem tolakodó fellépése a vonzó. Utána pedig a kedvessége és a közös kémia.


Ne azon kattogj, hogy nem tetszik neked a saját arcod! Keresd meg magadban a külső, belső értékeket, arra építs, azt fejleszd, így az önbecsülésed helyreáll, megnő az önbizalmad, és alapból vonzzó leszel a legtöbb nő számára BMW és dagadó pénztárca nélkül is! ;)

2019. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!