Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya arcom van. Így hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya arcom van. Így hogy találhatok barátnőt?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon csúnya az arcom, ezért minden lány visszautasított eddig. Olvastam már elég sok dolgot a neten, meg is próbáltam egy részét, de sajnos nem tudok változtatni az arcomon. Már kb másfél éve próbálkozok társkeresőn ismerkedni, előtte pedig élőben próbálkoztam.


19F


2019. jan. 20. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Ronda srácként, vagy inkább férfiként szólnék hozzá: találhatsz, de készülj fel, hogy nem lesz egy egyszerű menet. Eleve rengeteg, de tényleg rengeteg időt és energiát kell majd beleölnöd a dologba. Óriási szerencsédnek kell, hogy legyen, hogy egy neked tetsző lány éppen olyan helyzetben legyen, hogy annak ellenére is elkezd veled dumálni, hogy nem jössz be neki. Mindig pozitívnak kell maradnod - vagy minimum (jól) eljátszani ezt. Ja, és K**VA SOK elutasítást fogsz kapni. Mármint tényleg rengeteget.

A másik: a pénz nem segít. Tényleg. Bár lehet, hogy csak túl ronda vagyok, hogy érezzem a hatását, de hiába hétszámjegyű a nettó fizetésem (igen, itthon), ugyanúgy taszítom a nőket. Ők inkább jönnek össze a jóképű közalkalmazottal, mint a ronda szoftverfejlesztővel. Persze minden nő álmodik hawaii-i nyaralásról, de ha ronda vagy, nem veled. :) És inkább mennek egy hetet a horvát tengerpartra augusztusban, mint három hetet Waikiki-re így télen.

Persze lehet, hogy 30 felett ez változik, és jobban számít nekik a pénz, ezt nem tudom. Én 29 vagyok, és 8-9 évet simán letagadhatok, szóval a cél korosztály 20 körül van. Hogy ők pont leszarják a vagyoni helyzetemet, az tény.


Szóval ha fel vagy készülve a számolatlan elutasításra, tudsz pozitív maradni úgy, hogy évente egyszer jön össze randid, és minden nap tudsz egy-két órát szánni erre, akkor lehet normális megjelenésű barátnőd, persze. Csak megtartani sem lesz könnyű.

2019. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Teljesen szubjektív a szépség. Valakinek lehet pont te fogsz tetszeni. Vagy lehet megragadnak benned valamit a szemed, a mosolyod, akármit.

Egyik barátnőm szép lány nagyon. A fiúja meg tipikusa a filmekben lévő pattanásos, zsíros hajó, kocka srác.

Nekem is volt már csúnyább barátok.

Nekem kifejezetten tetszenek sokszor a nem helyes csávók.

Ami jó ötlet az, hogy öltözz stílusosan, húzd ki magad és lássák, hogy van kiállásod. Mert az szexi tud lenni.

2019. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Mickbro ***** válasza:

Van egy ismerősöm nem jó képű sztem. Mégis bomba jó csajokkal jön össze.

Sok pénze van és jó dumája. Sztem, amolyan hantaboy.

2019. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pl. nekem sose tetszett a Channing Tatum, szerintem ritka kőbunkó feje van.

Sok nő mégis zabálja a kinézetét, mert ki van pattintva és jól be van lőve a sérója.

Vagy felhozhatnám a Jason Stathemet, aki ráadásul még kopasz is.


Ha nekik összejött, valahogy bárki kompenzálhat, ha akar, igaz, baromi sok energia befektetéssel, ahogy előttem a 11-es kommentelő leírta.

2019. jan. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!