Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiú vagyok, emiatt sosem volt barátnőm. Ilyen kinézettel találhatok barátnőt valamikor?

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt hosszú távú kapcsolatom. Pedig már bőven elmúltam 20 éves. Eddig csak néhány "futó" kalandom volt. Viszont szép lányok voltak azok a lányok. De valamiért párkapcsolatra nem találok lányt. Ennek szerintetek is a kinézetem az oka?
2019. febr. 21. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz a futókalandokon? Randi, csók, szex volt velük?
2019. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A ronda külsőd mellett szerintem ez a férfiatlan picsogás meg panaszkodás sem lehet nyerő a nőknél. Aki vesztes, az is marad.
2019. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csók, meg szex. 1-2 alkalom.
2019. febr. 21. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha szép nőkkel csókolóztál és szexeltél, akkor nem a külsőddel van a probléma, mert ha olyan nagyon ronda lennél, nem történtek volna veled olyanok.


Lehet a belső tulajdonságaiddal nincs minden rendben. Máshol keresd a hibát.

2019. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor válaszd Ronda Rousey-t:D
2019. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a külsőddel van a probléma. Pont, hogy az alkalmi kapcsolatokban fontos a külső, egy mélyebb párkapcsolatban már nem annyira.
2019. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szemelyisegre vagy pancser.
2019. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!