Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves szűz férfiként találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz férfiként találhatok még barátnőt?

Figyelt kérdés

Amiatt gondolom, mert ha eddig nem jött össze kapcsolat akkor mennyi az esély hogy ezután összefog. Minden nő egyből levenné hogy tapasztalatlan vagyok.

Van akit ez nem zavarna?

Normális életet szeretnék egy rendes nővel, gyerekekkel de nekem valamiért ez nem akar összejönni.


2019. júl. 14. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Itt nem
2019. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy lehet. Engem egyáltalán nem zavarna, ha egyébként normális srácról lenne szó.

23/L

2019. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú én csak utána kezdtem igazán élni! Nem késtél le még semmiről!
2019. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ne a korosztalyodban probalkozz, hanem 4-6 evvel fiatalabbak kozott.
2019. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Krisztián te vagy az? :D
2019. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Én pont 24 évesen vesztettem el a szüzességemet :D


Kb már a falat kapartam. Online a badoo-n szedtem fel egy csajt. Egy duci orvostan hallgatót. Úgy voltam vele hogy bármi áron de nem szüzen fogok meghalni. Sem kűlsőre sem belsőre nem volt bejövős.


Abszolút nem volt humora/hisztis volt/ugráltatott/nem volt kedves/gyakran kiabált alaptalanul/gyenge immunrendszerű volt/allergiás volt mindenre/kegyetlenül horkolt/még töbett hízott és volt HPV betegsége is amit csak később mondott el miután lefeküdtünk XD


Később egy pár lettünk. Úgymond megszoktam őt és a hüly*ségeit. Jól főzött és volt szex. Ezzel tudott megtartani XD Elmondtam neki hogy szűz vagyok és néha piszkált vele de alapjáva vége inkább segíteni próbált. Sokszor élvezte hogy betaníthat meg látta rajtam hogy nagyon lelkes vagyok és ez nagyon tetszett neki.


Egyszer sírva is fakadt amikor nem sültem el hamar. Pedig pont ez lett volna a lényeg hogy tovább bírjam a szexet de neki tetszett hogy azonnal elélvezek. (mert ő így vonzónak érezte magát)


Sajnos egy idő után ez nekem nem volt elég. Többször is szakítottunk de mindig vissza könyörögte magát mivel ilyen rendes és toleráns (már nár id*óta szinten) embert mint én azt nem látott.


De mennem kellett. Így végül szakítottam vele. Később lett párja de még akkor is inkább nekem írt.


Szóval van még remény neked is! És megjegyezném nem éppen valami buta gyerek vagyok mert mérnöki végzettségem van. Egyszerűen mérnöki és info szakon általában 0 db lány van így nem igazán lehet udvarolni neten meg iszonyat nehéz.


A másik meg hogy nem tudok csajozni pedig jó a beszélőkém és iszonyat jó a humorom csak kicsit félek a lányoktól ennyi ezért "nyomi vagyok" XD

2019. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os: ÉLJEN A HPV!
2019. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#5 Balázs te vagy az?
2019. júl. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem valószínű. Ha eddig nem találtál, akkor valószínűleg nem nézel ki jól, úgy pedig kizárt, hogy kellenél egy nőnek. Ha valami csoda folytán mégis összejönne, akkor viszont soha, semmilyen körülmények között ne áruld el neki, hogy szűz vagy, inkább hazudj!
2019. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#6 os vagyok és Zoli...
2019. júl. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!