Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 29 évesen vajon találhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen vajon találhatok olyan lányt, aki majd lefekszik velem?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem voltam nővel.

2015. okt. 24. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Az eléggé kellemetlen.
2015. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%

hát ez elég gáz

ha van egy 10-esed feleslegben akkor már eltudsz menni egy fél órára egy tuti fullos csajhoz aki kezelésbe vesz. Kicsit többért már egy órát is kapsz. Utána más szemmel fogod látni a világot. Találsz egyből magadnak csajt. Ezen át kell esni. Vagyis át kellett volna már esni.

2015. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Még várj egy évet és varázsló lehetsz. ;)
2015. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha beléd szeret biztosan...
2015. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2: Inkább maradok szűz, de prostihoz semmiképpen nem mennék. Nálam ez elvi kérdés.
2015. okt. 24. 15:54
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Már írtam volna, hogy nehogy hallgass a kettesre, de örülök, hogy még van olyan férfi, akinek ezt nem kell mondani. :)


Én azt mondom, hogy igen, találhatsz.

Egyébként nem értem azokat a nőket, akik emiatt például elutasítanak. Annak, hogy még szűz vagy millió és egy oka lehet. Másrészt nem az határozza meg egy ember személyiségét, hogy szűz-e vagy sem, illetve hogy mikor veszítette el.

2015. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

Persze csak várj a csodára! Majd eljön ne aggód! Ha meg lesz ez az oldal még 30 év múlva majd írj megint, hogy van-e esélyed 59 évesen találni olyan lányt aki majd lefekszik veled.

Majd megint írom, hogy lesz esélyed csak akkor már lehet 100ezerbe kerül majd fél óra.


Nekem is volt egy ilyen haverom. 25 évesen még puncit sem látott. Egy saját rendezésű buli alkalmával összedobtunk egy kis pénzt és kihívtunk neki egy hivatásos csajt. Aki egész estére ott lesz és csakis azzal a sráccal ismerkedhet. Mondtuk neki hogy mi a szitu szóval tudta mi a dolga.

Aznap éjjel a srácból férfi lett és másnap mintha nem is ő lett volna. Persze belezúgott a lányba mint a fene, de közöltük vele, hogy csak prosti volt. Erre jól berágott és hetekig nem beszélt velünk. Rá kb egy hónapra barátnője volt és boldog volt. Újra kibékült velünk is és azóta már házas. Ennyit arról hogy várakozz!

2015. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Olyat keress.aki szeret is,vagy ha nem tudsz,legyél fizetővendég valahol .
2015. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Menj ki az utcára, és merj megszólítani nőket!

Az egyik az lehet akit keresel!

2015. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
7: Erre csak azt tudom mondani, hogy mindenki más. Én nem tudnék tükörbe nézni sem, ha prostival veszíteném el, de nem csak a prostikkal vagyok így. Akkor sem tudnék, ha egyszer lerészegednék. Az ilyen dolgok számomra teljesen tabunak számítanak.
2015. okt. 24. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!