Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 29 évesen vajon találhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen vajon találhatok olyan lányt, aki majd lefekszik velem?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem voltam nővel.

2015. okt. 24. 15:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9: Simán ismerkedem lányokkal, más kérdés, hogy mindig azonnal visszautasítanak, hiszen nagyon rossz a külsőm.
2015. okt. 24. 16:42
 12/20 anonim ***** válasza:

Persze én teljesen megértelek kérdező!

Sok sikert és kitartást a további szüzességben eltöltött éveidhez.

2015. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Amikor itt az oldalon néhány ember olyat ír, hogy: "ocsmány vagyok", "soha nem fogok kelleni senkinek a külsőm miatt", akkor mindig elgondolkozom, mégis mi lehet az a nagyon "ocsmány" és társaik.


Szóval kedves kérdező, milyen az a "nagyon rossz külső"?

2015. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora lúzer majom vagy. És nem azért mert még nem dugtál.
2015. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha ahogy mondtad nem az ismerkedéssel hanem a külsőddel van a bibi, akkor a dolog elég egyszerű. Van egy csomó lány, akik hasonló problémákkal küzdenek. Próbálj kicsit lejjebb, adni az igényeidből. Ki tudja lehet, hogy nem csak elveszted, de bele is szeretsz egy csúnyácskább lányba.(:
2015. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

De igenis meghatározza a személyiségét... És nem is konkrétan azzal van gond hogy szűz és esetleg ügyetlen, hanem hogy valamiért szűz. És engem zavarna hogy a majd' 30éves pasimnak még nem volt komoly kapcsolata. Mert a kapcsolat része a szex. Plusz még nem élte ki magát. Valami tuti van a háttérben, mert nem normális..


24L

2015. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha a prostikat kizárod, és csúnya vagy, akkor esélytelen, hogy valaha kefélj.
2015. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

13: Nagyon rossz külső az elfogadhatatlanul ronda, aszimmetrikus arcot, krumpliorrot, elálló füleket, hányásszínű szemet takar némi bőrbetegséggel. Na meg persze alacsony is vagyok.


15: Semmilyen igényem nincs a lány külsejét illetően. AZ én külsőmmel nem engedhetem meg magamnak, hogy legyen. Erre már 17 évesen is rájöttem. Sosem próbálkoztam tipikusan szép lányoknál.


16: Az ok egyértelműen a külsőm. Amúgy tudom, hogy az elején béna lennék a szexben, de szerintem belejönnék előbb utóbb. A kiélésről meg annyit, hogy engem sosem motivált, és amilyen a külsőm már annak is örülnöm kellene, ha egy lány lefeküdne velem, valószínű rajta kívül soha az életben nem lenne senki, szóval nem kockáztatnék semmi esetre sem.

2015. okt. 24. 18:10
 19/20 anonim ***** válasza:

én is elmúltam 30 mire először szexeltem

hasonló elvek miatt

lehetőségem lett volna több is de nem éreztem magam késznek rá

szerintem megéri kivárni

2015. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezt teljesen felesleges volt leírnod utolsó.
2015. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!