Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves szűz férfiként találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz férfiként találhatok még barátnőt?

Figyelt kérdés

Amiatt gondolom, mert ha eddig nem jött össze kapcsolat akkor mennyi az esély hogy ezután összefog. Minden nő egyből levenné hogy tapasztalatlan vagyok.

Van akit ez nem zavarna?

Normális életet szeretnék egy rendes nővel, gyerekekkel de nekem valamiért ez nem akar összejönni.


2019. júl. 14. 22:23
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én 22 évesen veszítettem el a szüzességem!

Elég randa gyerek voltam elötte, nincs mit tenni ez van...

Szemüveges, vékony(58kg), pattanásos, hülyegyerek voltam.

De nem akartam úgy fűbe harapni hogy szűz vagyok! Tuti hogy a pokolban is azt hallgattam volna! 😅

Úgyhogy jött a szemműtét és kigyúrtam magam! Azóta lett is némi gógyi a haj alatt is, úgyhogy összeségében egész egyben vagyok.

22 éves korom óta annyi csajt dugtam meg, hogy meg se tudnám mondani...

Úgyhogy van remény!

26F

2019. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok megint


Amúgy még annyit tudok neked tanácsolni hogy esetleg menj el ilyen egyetemi gólyabálra vagy hasonló bulira az nem számít ha egyedeül mert én is úgy mentem. Kb olyan hajnali 3 kor szoktak a kiéhezett csajok lenni. Keress egy elkeseredett csajt buli után. Nem számít ha ronda és azzal lehet egyet rittyenteni.


Jó persze tudom te normális csajt akarsz nem ilyen lilomot meg rendes életet blablabla ki nem? :D


De így legalább megszűnne a szorongásod. Én is csak azért csináltam és utána SOKKAL jobb lett. Csak össze vissza szorongsz feleslegesen. Hidd el egy ilyen kis "hülyeség" még jót is tesz az emberrel.


Amúgy meg tanulj meg csajokat leszólítani és ne társkeresőn szórakozz. Persze nagy a szám mivel én is csak most próbálom ezt tanulni de neten könnyebb azt észt osztani másoknak XD

2019. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy normális nőt nem zavarja ez, sőt azzal is tisztában van, hogy nem jelent semmit se az, hogy volt e előtte kapcsolatod e vagy sem. A jelen számít igazán nem a múlt az, hogy most milyen ember vagy, mennyire vagy szerethető, mennyire kedvelitek egymást egy normális embernél ezek a fontos szempontok és nem a teljesítményeid számonkérése mint pl. mennyi kapcsolatod volt, van e diplomád, van e jogsid, egy normális szeretteljes embernek eszébe sincs számonkérni és megítélni a másikat. Milyen magatartás ez? Miért jó az az ellenséges számonkérő magatartás a társadalmunknak? Ezeket a kérdéseket kell feltenni önmagunknak, hogy emberibb úton kezdjünk járni.
2019. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!