Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fontos h milyen autója van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos h milyen autója van (hány éves, típus) egy 30 éves férfinek vagy csak legyen egy normális, ami elvisz A ból B be?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem fontos.

De azért ne egy szakadt, rozsda halom legyen!

2019. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Nekem sem fontos. Ha az éppen egy 20 éves autó, de gurul és az igényeket kielégíti (ami egyénenként változik, de leginkább a tulajdonos igényére gondolok), akkor semmi baj nincs vele.


DE fontos hozzáfűzni, hogyha egy rozsdás, szakadt sufnituningos autó, akkor az sokat elárul a gazdájáról. Én szeretem, ha ilyen téren is igényes egy férfi. Nem a márka a lényeg egyáltalán, de legyen egy tiszta, megbízható, motorikusan és szerkezetileg jó autója, már csak a biztonság szempontjából is. A többi - számomra - mellékes.

2019. aug. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Felőlem szakadt rozsdahalom is lehet.
2019. aug. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Páromnak se autója, se jogdíjak. Mègis 6 ès fèl ève együtt vagyunk.

Fejezzètek már be ezt a gyerekes h..lyesèget. Kapcsolatteremtèshez nem lėnyeg az autó, de ha nektek gazdag pláza p.csa kell, akkor ne csodálkozzatok azon se,ha min. fèl millás fizetėst is elvár mellè pluszba.

2019. aug. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mire telik. Engem nem zavar ha van vagy nincs és az sem hogy régi vagy valami.
2019. aug. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha van neki autója, akkor az legyen igényes.
2019. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ismerkedtem a ferjemmel..joo pár éve,egy fekete kemping biciklije volt.Azon vitt mindig a csomagtarton.Sose hianyzott az auto,nem mindenki anyagias picsusz.
2019. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindegy hogy ki a kiszemelt lány! Ha a virág árus Gabika (160 cm 80 kg) akkor nem lényeg de ha egy modell csaj vagy plázás... oda prémium kell 3 évnél nem öregebb típus.
2019. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ritka aki 3 evente cserelheti. Oda kell eg havi netto 800 ezer ft
2019. aug. 17. 17:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak egy 25 éves Hondája volt, mikor megismerkedtünk (most is még ez van, amúgy). Engem nem zavar, nem ez alapján jövök össze valakivel.

(És nem vagyok virágárus Gizike, de amúgy nem gondolnám, hogy ettől függ, hogy értékes-e egy nő vagy sem.)

De ha már autók: nekem szimpatikusabb az olyan férfi, aki ha már pénzét az autós szenvedélyére költi, akkor inkább pl. veterán autókat gyűjt és bütyköl szenvedéllyel, mert ahhoz kapcsolódik egy "életérzés". A 3 évente lecserélem a "béjjemvééé"-t, "me' máá' van újabb is", elég nagy hülyeség és taszító.

2019. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!