Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőnek kevés ha 180 ezret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek kevés ha 180 ezret keres, ennyi fizetéssel nem fog normális férfit találni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 06:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Én is ekörül keresek nincs ezzel gond, normálisnak is tartom magam! 24f :)
2019. aug. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
A nőktől nem várja el senki sem, hogy sokat keressenek.
2019. aug. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Hát én úgy vettem észre hogy nagyon is talán jobban mint a férfiaktól. Nagyon sokszor volt hogy mikor megtudták a fizetésem a pasi egyszerűen azt mondta biztos gold digger vagyok.....
2019. aug. 16. 07:00
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Részemről mindegy.

F.

2019. aug. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Troll kérdés.
2019. aug. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem számít a fizetése. Nyilván valamilyen szinten igen, de ez nem befolyásoló tényező. Ha 150-et keresnél, de egyébként nagyon kedves aranyos lány vagy, és külsőleg is rendben vagy, akkor ez teljesen mindegy, hogy mennyit keresel. Nem a fizetését fogom szeretni, hanem magát a nőt.
2019. aug. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy a nő mennyit keres.
2019. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

HAHAHA! A másik pénztárcájában való kutakodás általában a nőkre jellemző, a férfiak nem nagyon szokták nézni mennyit keres egy nő! Kivétel persze akad, de piszokul elenyésző.

Én a feleségemet már egy olyanra is AZONNAL lecserélném, aki 100E-t keres ... főleg ha nagy melle van!!!!!

2019. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, pedig teljesen átlagos fizud van. Huszonévesként, mondjuk állami szférában nem kapsz ennél többet. Ettől függetlenül én is észrevettem, hogy nem tetszik a férfiaknak. Utána meg bevallották, hogy keresnek vagy 200at ők is, úgyhogy ezek azok, akik a nőktől várják a csodát. Szóval ha nincs nagy fizetésed vagy gazdag családod, hogy mindent aládrakjanak vagy legalábbis segítsenek neked, akkor ez a típus nem téged fog választani. Mondjuk nem nagy kár, hidd el.
2019. aug. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
En nem egy sracot ismerek akik kidobjak a csoringer csajokat es jol szitualttal lepnek csak komolyba. Mit neked szerelem. Esszel sasszeznak a nök között. Nem szivvel.
2019. aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!