Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ne hazudjak a nőknek? 39F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne hazudjak a nőknek? 39F

Figyelt kérdés
Már legalább 200 nő elutasított életem során, csak egy barátnőm volt 3 hétig. Lehet ott rontottam el, hogy eddig nem hazudtam nekik. Úgy döntöttem, hogy innentől kezdve mindenben hazudni fogok, amiben csak lehet. Addig fogom gyakorolni, amíg tökélyre nem fejlesztem, aztán bármilyen nőt meg tudok majd szerezni magamnak.

2019. aug. 7. 20:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

#20:


Ez igen! Kimerítő, 10-ből 10 pontos válasz.


Amire még ezen felül nagyon lennék, az, hogy ezt:


"A no reszet utaljak is, az nem kene nekik, csak mint szukseges rossz elviselik. Arukapcsolasnak tekintik."


vajon be mernék-e nyíltan ismerni?

2019. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Már vártam a következő kérdést tőled. Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz, de a következményeket is ilyen nagy mellénnyel vállald.
2019. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
A magadfajta úgysem érti, hosszú távon miért kifizetődőbb az őszinteség.
2019. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
58%

Ez ketélü dolog.


Ugyanaz az ember neki àllhat panaszkodni keseregni is randin magàrol, teljes letargikus jövökeppel es ugyanaz az ember odaáölhat pozitivan ambiciozusan tervekkel is egy randin egy nö ele miközben mondjuk van egy lepusztult hàza/alberlete meg egy trabantja.


Az egyik modon nem tudja elasni magàt a huspiacon de a masik modon igen.


Ismerek is olyat akik külföldi hibas kocsik elektronikajat kisütik, fikiv céges szamlakkal bohockodnak, a haza majd összedöl de neha befigyel par szazezer Ft, ö hogy csajozik? Küldi a fotot a lopott/kisütött bmw röl de ugye gyakran valtogatja a kocsijait, elmondja hogy amig nem beszeltek assig csinalt egy ujabb céget, a lepusztult keglit elöadja ugy hogy azt meseli milyen lesz a luxus nappali is ha neki àll, es màr meg is kajàltàk is a dumajat egy csoro putris senkihazi csàvonak :D

es nem hazudik. Valoban ott a bmw, tud neha lét viritani meg bevasarolni a csajnak cuki rucikat,es valoban van uj meg uj cége megha fiktiv is de van



Amugy is üzletpolitikaban is aranyköpes hogy MINDENT el lehet adni.

2019. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
*egyik modon(panasszal)nem tudja eladni az ember magàt a huspiacon, de masik modon(ambiciok motivacio sikerorientaltsag)mar igen akarmilyen senki az illetö
2019. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
58%

Leegyszerüsitve:


Szoval egy putrit be lehet ugy is mutatni hogy luxusvilla lesz ha neki allsz es tervezed pl jövö nyaron, de ugy is elö lehet adni hogy latod csoro vagyok minden nö csak a penzre hajt brühühühü, vagy ugy is, hogy kilatastalan az eletem nincs munkam ez vagyok en nincsenek munkahelyek.


Es ugyanarrol a putrirol van szo minden esetben de egyik dumaval te vagy az istencsaszar akinek villaja lesz masik modon meg akit nagyivben kerülni kell

2019. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%
*es ez nem hazugsag. Vagy elöadod azt hogy felig üres a pohar vagy azt adod elö hogy felig tele van. Töled függ
2019. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
58%
S500 swift helyett. 21 cm 11cm. Gellérthegyi új építésű 150 nm Alsórákosi lepusztult 50 nm. 2 millió nettó 200 ezer. Ausztrál körút sarki kocsma. Loyds ez a kínai xar ami a lábamon van. Ez a siker titka.
2019. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

De mégis, mit akarsz hazudni?

A 200 visszautasítás is hogy sikerült?

"Sz_pol borért?"

2019. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!