Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ne hazudjak a nőknek? 39F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne hazudjak a nőknek? 39F

Figyelt kérdés
Már legalább 200 nő elutasított életem során, csak egy barátnőm volt 3 hétig. Lehet ott rontottam el, hogy eddig nem hazudtam nekik. Úgy döntöttem, hogy innentől kezdve mindenben hazudni fogok, amiben csak lehet. Addig fogom gyakorolni, amíg tökélyre nem fejlesztem, aztán bármilyen nőt meg tudok majd szerezni magamnak.

2019. aug. 7. 20:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
39F napi kérdését láthattuk :)
2019. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk mert nem vagy kretén?
2019. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
30%
Bizony,hazugsággal többre mész a nőknél,hamarabb megfekteted őket.
2019. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
#2: Még régebben megkérdeztem itt, hogy 3 hét párkapcsolati tapasztalat elég-e. Egybehangzó választ kaptam, hogy nem. Hülye nem vagyok, hogy igazat mondjak.
2019. aug. 7. 20:47
 5/29 anonim ***** válasza:
61%

Teszteld le. 😃

33/f

2019. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
18%
Nem értek egyet vele én sem, de a nőknek hazudni kell.
2019. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Vagy akár maradhatsz egyedül is, és így megtarthatod az emberi meltosagodat.
2019. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Amiért másnak se hazudj. Mert gerinctelen és nem vall intelligenciára. Ha ennyire nem megy, veled van a baj. Legyen önkritikád, mert az önsajnálattól még semmi sem oldódott meg.
2019. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

#8-as vagyok.


Azt kihagytam, hogy ha te ilyen válaszokat kapsz, sejtem kiknél próbálkozol... Mégis mit vársz? Mondom én, hogy veled van a baj...

2019. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Ez hosszútávon nem fog érni semmit.


Hazudsz a külsődről, de amint meglát, kiderül, hogy hazugság.

Hazudsz a fizetésedről, de amint meglátja, hogy számolgatod a pénzed, kiderül, hogy hazugság.

Hazudsz az otthonodról, de amint belép az ajtón, kiderül, hogy hazugság.


Bármiről hazudsz, az első alkalommal kiderül, hgy hazudsz, és mégis ki akarna együtt lenni egy hazug nyomival? :)

2019. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!