Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ne hazudjak a nőknek? 39F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne hazudjak a nőknek? 39F

Figyelt kérdés
Már legalább 200 nő elutasított életem során, csak egy barátnőm volt 3 hétig. Lehet ott rontottam el, hogy eddig nem hazudtam nekik. Úgy döntöttem, hogy innentől kezdve mindenben hazudni fogok, amiben csak lehet. Addig fogom gyakorolni, amíg tökélyre nem fejlesztem, aztán bármilyen nőt meg tudok majd szerezni magamnak.

2019. aug. 7. 20:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

"aztán bármilyen nőt meg tudok majd szerezni magamnak."


Ha ezt elhiszed, akkor annyival vagy előrébb, hogy magadnak már tudsz hazudni.

2019. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
7%

"Amiért másnak se hazudj. Mert gerinctelen és nem vall intelligenciára."

Ezt a műsort add elő a Wall Streeten, garantáltan csipkésre röhögnek. 😂

2019. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%

#12: nem a Wall Streeten vagyunk, emberekről beszélünk.


...intelligencia.

2019. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%
Mire mész vele? Lehet mondani, hogy 22 centis a farkad, lehet hazudni. El is hiszi, mert miért ne. Lehet nagyon hihetően nyomni. DE! Ha odajutsz úgyis látni fogja, hogy hazudtál... na, érted.
2019. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
#14: Ha a farokméregetésig eljutok, az már jó.
2019. aug. 7. 21:24
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

És te komolyan azt hiszed, hogy eddig azért nem volt nőd, mert nem hazudtál. Megnyugtatlak: a nők átlátnak a hazugságokon. Ha nem, annak egyetlen oka van: annyira bejön nekik a pasi hogy nem érdekli őket, simán ignorálják a baljós előjeleket. De ha nem jön be annyira a pasi,akkor azonnal megérzik.


De amúgy hazudjál nyugodtan. Az biztos, hogy normális kapcsolatod így sosem lesz mert az igazság mindig kiderül. Viszont lehet, hogy valami buta libát sikerül megfektetned. Bár hogy hol, azt nem tudom, mert ha a vagyonodról hazudsz, lakásodat, kocsidat nem láthatja. De valamit majd csak kitalálsz, te Machiavelli!

2019. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
15: A példa lényege nem az, meddig jutsz el. Hanem , hogy nagyon kiderül minden, fölösleges hazudni. Ennyi erővel mondhatod, hogy 190 centis vagy, első randi első pillantásánál levágja, hogy hazudsz. Mit tudnál hazudni ami előrébb vihet? Semmit.
2019. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
94%

azért érdekes ez a jelenség.


minél férfigyűlölőbb egy nő, annál jobban el akar tőlük távolodni, nem is keresi a kapcsolatot velük, és a sokat emlegetett "macskas venlany" lesz.


ezzel szemben a nőgyűlölő férfiak minel elvetemultebben gyűlölik a nőket, annál rafinaltabb, manipulatívabb és gerinctelenebb módokat próbálnak kiagyalni arra, hogy minél több nő körül legyeskedhessenek.


Ha valakinek van erre logikus magyarázata, könyörgöm ossza meg velem is...

2019. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
#18-as, na, ennek a magyarázatára én is nagggyon kíváncsi lennék.
2019. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Rockarc ***** válasza:
100%

#18

Egyszeru, targyiasitani akarjak oket. Nekik mindegy lenne milyen no fekszik le veluk, csak valamelyik legyen az. Nem a non van a hangsuly, hanem az aktuson. A no reszet utaljak is, az nem kene nekik, csak mint szukseges rossz elviselik. Arukapcsolasnak tekintik.


Persze, ha megkerdezned toluk, hogy vajon mit gondolnak magukrol, alkalmassak lennenek egy parkapcsolatra, siman ravagnak, hogy miert ne? Kozben fogalmuk sincs, milyen rettenetes kinkeserves tarsai lennenek barkinek is.


Nem tudom mi volt eddig a csucs nala, de a hazugsaggal meg addig sem fog jutni.


43F

2019. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!