Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért féltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért féltek a gyerekes nőktől? Miért vagytok gyávák?

Figyelt kérdés
Mármint azoktól a nőktől, akiknek van gyerekük.

2019. aug. 2. 18:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%

Utolso meg mindenkinek....!


A saját gyerek azaz áldás nem másnak a fattya...!


Nem akarom másnak a gyereket nevelni nem akarok olyan not akinek van gyerek


A saját gyerekemet akarom nevelni majd a feleségemmel akitől van a gyerek... nem pedig másnak egy elrontott kapcsolatát pesztrápni helyrerakni... nem a gyerek a hibas az igaz de lesz..arom...


Alapból sem foglalkozok olyannal akinek gyereke van... elvégre meg csak 20 vagyok... azok a nők akiknek meg vannak gyerekük nos nekik ajánlom a szinten gyerekes elvált apákat.... de olyan férfi ritkán akad aki be vállalja más elszúrt életét + a gyerekét is...

2019. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Rockarc ***** válasza:
0%

Hm. Nekem pont a gyermektelen nokkel vannak rosszabb tapasztalataim. Hianyzik beloluk valami. Nem, ez nem kizaro ok, de ha valasztani kene, akkor inkabb voksolnek egy gyerekes anyuka mellett. Egy gyerek sokat valtoztat az ember szemelyisegen tobbnyire pozitiv iranyban. Mashogy nez onnantol az ember a vilagra.


Kerdezo, szerintem keress olyan ferfit, akinek szinten van gyereke.


43F

2019. aug. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
21-es, majd ha te is elvàlsz, akkor a te gyereked is egy fattyù lesz, ès ott fogsz àllni az elcseszett èleteddel.
2019. aug. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem fogok el állni mert nem randomra fogok meg házasodni csak olyannal akivel mukodik is....! -.-
2019. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gyávaság abban, ha valaki nem akarja más gyerekét felnevelni?
2019. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát speciel itt azért nem sokan írtak olyanokat, hogy értéktelen és elhasznált egy gyerekes nő, de a kérdező is lazán nevezi "gyávának" azt, aki nem akar gyerekes nővel/férfivel együtt lenni.. Már miért lenne gyáva, aki nem akarja más gyerekét pesztralni és nevelni?! Bármennyire is hihetetlen, nem mindenki akar gyereket vagy vannak, akik SAJÁTOT szeretnének! Vagy szimplán huszonévesen nem egy idegen gyerekkel akarják lekötni magukat. Egy gyerekes nőnek/férfinek mindig ott lesz a gyerek, akivel foglakoznia kell, akire pénzt kell költeni, akinek a személyiségét nem tudod megváltoztatni, hanem "készen" kapod és könnyen lehet, hogy utálni fog. Hogy ott akar majd keresztbe tenni és akadályozni a kapcsolatban, ahol csak tud. Egyik barátnőm nem tudott együtt aludni a pasival, mert az 5 éves fia állandóan, mikor náluk volt bejatszotta, hogy ő fél és az apjával akar kettesben aludni. Barátnőmet mindig kitúrta stb. Nekem erre aztán nem lenne szükségem, hátam közepére nem akarnám más gyerekét, ennyi. Az állandóan képben lévő exfeleségről/exférjről ne is beszéljünk.. És akkor itt most ugye a gyerekes egyedülálló nőkről van szó, ami még rosszabb abból a szempontból, hogy az esetek 99%-ban a gyerek mindig az anyjával marad, tehát a férfi nem csak néha kell elviselnie a gyereket, hanem állandóan. Úgyhogy szerintem mindenkinek szíve-joga eldönteni kivel akar lenni és hogyan akarja élni az életét.


"miközben sehol sem tart és talán soha nem is fog. 🤷"


És te ezt egész pontosan honnan tudod?? Én pl közgazdász diplomát szereztem számvitel szakirányon, mérlegképes könyvelő vagyok, felsőfokon beszélek angolul és németül, elértem már ezt-azt az életemben és még bőven van lehetőségem fejleszteni magam és továbbá sikereket elérni. Úgyhogy nem kellene általánosítani! Sok barátnőm van az egyetemről, akik szintén soha nem kezdenének gyerekes férfival, ettől független egyik sem egy elveszett nő, okos, intelligens, sikeres emberek. Vagy valamit elérni az életben talán csak azzal lehet, ha felcsinálnak, szülsz egy gyereket, majd néhány hónapon, éven belül elválsz és szidod, gyávának titulálod azt, akinek nem kellesz gyerekkel?! Azért én is tudok ilyen általánosításokat kijelenteni, mint láthatod. De mi értelme ennek?! Semmi. Rengeteg olyan nő van a környezetemben egyébként, akik épp ilyen cipőben járnak, nagy szerelem, boldogság, néhány hónap vagy max 1 év után terhesek lesznek, aztán a szülés után vagy már a terhesség közben megromlik a kapcsolat, jönnek a viták, majd a válás és aztán hallgathatjuk a "Miért nem kellek senkinek?" sirankozást..


"A gyerek nem teher..."


NEKED lehet nem az, másnak pedig az. Ez egy szubjektív dolog, nem egy általános igazság, tény. Az, hogy neked egy gyerek nem teher és áldásként tekintesz rá, az a magánügyed. Más ettől még gondolhatja az ellenkezőjét és hidd el sokan gondolják is.

2019. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kedves hölgyem, az a legegyszerűbb ha kegyed keres egy olyan férfit akinek szintén van gyereke.

Mert ebbe független férfi nem fog beszállni akkor is, ha ez önnek nem tetszik.


Ez van, senkire nem kényszeríthető rá az hogy a valaki előző rossz kapcsolatából származó gyermekét nevelje.

Ha ezt ön nem érti, akkor a hiba az ön készülékében van.

2019. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!