Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mernek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek a férfiak gyerekes nőkkel ismerkedni? Miért ilyen gyávák?

Figyelt kérdés
A gyerekest azt úgy értem, hogy van egy vagy több gyereke.

2019. máj. 28. 17:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyávák, egyszerűen csak nem akarják más gyerekét nevelni. Nőként én ebben nem látok semmi furcsát vagy sértőt.
2019. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Ja a pasi a gyáva amiért a nő:

1. nem védekezett megfelelően

2. olyan pasinak csinált túl korán gyereket akinek nem kéne

és nem akarja más gyerekére költeni idejét és pénzét. Ezek a fránya genyó pasik...

2019. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Nyilvan nem akarjak mas gyerekét nevelni,ki tudja mi lesz a gyerekből,ha az igazi apjára üt,aki valami moslek,lelkileg 0ember.....

2-3gyereket nevelni a mai világban,plàne azokért dolgozni,ami nem is az övé

Soroljam

2019. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Ez miért gyávaság?

Te miért nem ismerkedsz olyanokkal, akikkel nem szeretnél kapcsolatot? Gyávaságból?

2019. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Mert tisztelet a kivételnek, az anyukák elsősorban apajelöltet és pénzforrást keresnek. Magának és a kölykeinek kapar. Harmadsorban szerelmet. És ezt nagyon sok férfi észrevette már, és megkopasztottan kerültek ki egy ilyen kapcsolatból. De amikor ezt a gyerekvállalás kategóriában le mertem írni, minden voltam, csak fehérember nem :D
2019. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem félelem vagy gyávaság az oka, szimplán a gyerek okán általában nincs kapacitásuk a párkapcsolatba kellő energiát fektetni. Semmit nem lehet, mert a gyerek. Kell ez a frncnak.

32/f

2019. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint neked sem kellenek az elvált apukák előző kapcsolatból hozott egy vagy több gyerekkel. Pedig őket biztos nem zavarná, hogy neked is van.
2019. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

#7. Hogy a hapsi gyerekével kelljen az ő gyerekének osztozni ? Nóóóórmális ?! :D

32/f

2019. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem mernek velünk ismerkedni, egy kettő van, aki kiesik, mert tart az anyagiaktól(túl csóró), felelősségmentes életet akar sokáig(nem lehet vele tervezni), nem tartja elég felnőttnek magát egy gyerekhez(ilyen pasit ki akar??), fél felvállalni(a környezete véleménye ennyire befolyásolja)


Szóval nálam csak azok estek ki, akiket amúgy is kikosaraztam volna, a normálisak meg a szexre hajtók maradtak, régen nehezebb volt szelektálni.


Jó nekünk, mert aki nem akar minket, az nem kezdeményez:)

2019. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Kiirta magat a parkapcsolati piacrol.
2019. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!