Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mernek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek a férfiak gyerekes nőkkel ismerkedni? Miért ilyen gyávák?

Figyelt kérdés
A gyerekest azt úgy értem, hogy van egy vagy több gyereke.

2019. máj. 28. 17:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy másik férfi gyerekére,úgy tekintek,mint egy idegen betolakodóra.
2019. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%

Szerencsére anyám válás után talált egy férfit, aki elfogadott és tisztességesen felnevelt engem és a testvéreimet, így nem kellett apa nélkül felnőnünk. Köszönet minden pasinak, aki el tudja fogadni más gyerekét, ezzel esélyt adva a gyerekeknek (akik nem tehetnek a szüleik hülye döntéseiről) egy teljes, boldog családi életre.


Emellett persze nincs gondom azzal sem, ha valaki nem akarja más gyerekét nevelni, de ti is bármikor válhattok majd hétvégi apukává, akinek a gyerekeit más férfi fogja nevelni és eltartani, és lehet hogy veletek sem akar majd ismerkedni sok nő a gyerekeitek miatt.

2019. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok gyáva egyszerűen nem akarok olyan kapcsolatot amiben egy számomra idegen gyerekkel kelljen foglalkoznom. Ráadásul rengeteg korláttal jár egy gyerek.
2019. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés még menne, szex hmm nem bánom legyen :-) De házasság/élettársi viszony már nem oké
2019. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem gyávák, csak nem akarnak egy problémás kapcsolatba belekerülni. Másrészt alapból nem biztos, hogy fel lenne készülve egy gyerek rögtönbeli nevelésére, mikor még tegyük fel, hogy neki sincs sajátja. Szóval szerintem jobb óvatosnak lenni, és ők nem gyávák ilyen téren.
2019. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Láthatóan nem vagy tisztában a dolgokkal és a fogalmakkal.
2019. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%
Szegény frusztrált utánfutós nők. A gonosz férfiak a hibásak amiért a kutyának se kellenek.
2019. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem nem merek. Hanem nem akarok. Van saját tapasztalatom jócskán. Egy gyerekes nőnél én mindig csak sokadlagos leszek a sorban, soha nem lesz semmiben igazam, mert mindig csak a gyerek vágyai lesznek előtérben és amúgy is én csak azért vagyok, hogy talicskázzam a pénzt. Aki meg normális az anyagiakat illetően, ott is fenn áll a korábban említett többi probléma.

Ezen felül saját gyereket sem akarok SOHA, nemhogy még másét felnevelni. Akkor miért kezdjek gyerekes nővel? Tudsz egy jó indokot?

Ne haragudj, de rosszul vagyok azoktól a nőktől akik a szaporodási vágytól túlfűtve az első nagy szerelemnek lebabáznak anélkül, hogy alaposan megismernék az ipsét. Meg azoktól is, akik gyerekkel akarnak magukhoz láncolni valakit.

2019. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
Még ha minden más ott is van, nem is tudja a férfi rendesen nevelni a gyereket, mert a nő azonnal letámadja "nem a te gyereked" címszóval
2019. máj. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
23%
Az ilyen mentalitású nőkkel gyerek nélkül sem lesztek boldogok. Ugyanúgy utazhat a pénzetekre, ugyanúgy lehettek a fontossági sorrend utolsói.
2019. máj. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!