Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35ös gyerekes nők hol tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35ös gyerekes nők hol tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az internetes társkeresést már próbáltam, nagyon sok randim volt onnan, sok fura emberrel találkoztam.


A való életben meg hol tudnék ismerkedni? Munkahely-iskola között ingázom, viszem a gyereket foglalkozásokra, nincs felesleges időm.

Egy barátnővel meg mégsem ülhetek be egy bárba, hogy na most találkozom életem társával, mert akkor tuti nem jön össze. Ahhoz pedig rengeteget kellene így bárokba járkálnom, hogy komolyabban ismerkedni tudjak.


Járok futni, boltba, barátokkal szórakozni...de ezek megint nem ismerkedős helyzetek.

Ráadásul hiába látok az utcán egy szimpatikus pasit, hiába mosolygok rá, hiába jelzek ezerféleképpen, tutira nem mer odajönni.


Hol tudnék ismerkedni?



2016. okt. 18. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a baj az internetes ismerkedéssel?

Ügyesnek kell lenni, és őszintének, de ha nincs semmi szabadidőd, minek akarsz ismerkedni?

Evvel csak azt vered át, akit megismernél.

Mások munkahelyen, régi barátok, ismerősök révén, szomszédok, településen belül, stb.

2016. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már miért ne merne odamenni?

Ne légy ilyen pesszimista. Ezek jó helyek, amiket felsoroltál! Előbb utóbb sikerül :)

2016. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Először is legyen "felesleges" időd. Teremts! Gondolj bele: ha összejön valami, akkor is szükséged lesz időre a kapcsolat ápolásához, és jó, ha már előre megteremted a feltételeit.

Járj el valamilyen közösségbe, ahol viszonylag rendszeresen összejárnak ugyanazok az emberek, így van mód apránként kiismerni másokat, nincs meg a görcsösség, ismerkedési kényszer.

Rengeteg olyan helyzet van, ahol ez létrejöhet, például tánctanfolyam, kiránduló közösségek, fotós közösségek, ismeretterjesztő előadás-sorozatok, pszichodráma és önismereti csoportok, stb.

Az ilyesminek az is az előnye, hogy ha megismersz valakit, máris adott a közös érdeklődési kör, hobbi, stb.


Én is így ismertem meg elvált, gyerekes nőként a páromat.

2016. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp életed párját akarod megtalálni, vagy lazább dolgok is szóba jöhetnek?
2016. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lenne időm egy párkapcsolatra, azt is keresem, egy komoly társat. Arra van időm amire akarom, ezzel nincs is gond.


Arra nincs időm, hogy heti 3x bárokban üldögéljek a barátnőkkel és várjam hátha valaki szóba jöhető pasi odajön hozzám. Ezt így 'felesleges' időpazarlásnak látom. Ráadásul nekem is elegem van már a bárokból, bulicicák és alfahímek járnak leginkább oda, nem az én világom már.


Az utcán, boltban pedig nem igazán jönnek oda, rengetegszer mosolyogtam már emberekre. Persze mosolygok továbbra is, nem zárom ki az esélyét, de még csak egy beszélgetésem se jött össze eddig.

2016. okt. 18. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rajta,az a legfontosabb

Netes keresést se add fel vannak ott is azért normálisak

2016. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Balf...szokra mosolyogsz!

Én egy rohadt kövér csajhoz is odamentem nemrég, pedig a közelében volt a barátja, mert igenis érdekelt hogy miért "küldi a jeleket". De csak szórakozott vagy szimplán idi0ta volt, mindegy is ez. De még így is odamegyek.

2016. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Én is 35 éves vagyok, interneten ismerkedek. Az elején kiborultam azon, hogy milyen emberek vannak fent, de egy idő után a bolondokat elkezdtem azonnal tiltani és a normálisakkal beszélgetni. Vannak normálisak is, de nagyon kevés és ahogy hallom, nőben is ugyanez van.

Már találkozóim is voltak, bár egyikből sem lett szerelem.


Hidd el, nem csak te keresel komoly kapcsolatot, sokan vannak, de a felszín alá kell túrni, hogy rájuk találj. A legtöbben csak szórakoznak vagy alkalmi kapcsolatot keresnek, ez tény. De ha ezeket kiszűröd, meglátod, lesznek normálisak is.


Mindenesetre óriási türelemre és kitartásra van szükség, mert néha úgy érinti az embert egy-egy levél, hogy legszívesebben törölné magát.

2016. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!