Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért féltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért féltek a gyerekes nőktől? Miért vagytok gyávák?

Figyelt kérdés
Mármint azoktól a nőktől, akiknek van gyerekük.

2019. aug. 2. 18:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Ezen sokat gondolkodok mostanaban, igy 30 hoz kozeledve. En elsosorban azert tartol ettol a helyzettol, mert szeretnem ha a parom velem eli at elsokent a gyermekaldas folyamatat.
2019. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Gyerekes nőként azt mondom: mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit vállal be és mit nem. Nem hiszem, hogy ez félelem. Ilyen alapon nekem, gyerekes nőnek is írhatnád, hogy miért félek a huszonéves fiúktól. Nem félek tőlük, csak nekem nem pálya, hogy velük kavarjak. Ennyi.


Egyébként meg nem kellene általánosítani, egy csomó férfit ismerek, aki nem "fél" a gyerekes nőktől. Minden gyerekes nőismerősömnek lett párja, nekem is.

2019. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
72%
Gyerekes nőkkel azok kezdenek, akiknek nem jut hajadon. Senki nem ábrándozik, hogy más gyerekével kínlódjon.
2019. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem félek a gyerekes nőktől, csak nem akarok olyat. Olyan nőt akarok, akivel közös gyerekünk lesz majd valaha. Más eldobott életének a terheit meg minek vegyem önként a nyakamba? Mit kapok ezért cserébe?
2019. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
45%
Egy lógó mellű elhízott fusztrált nőt.
2019. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
23%
Kifejezetten a gyerekes anyukák a legszebb nők. Persze, hogy van aki vadászik rájuk, ha szinglik, többek között nekem is nagyrészük az esetem.
2019. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Senki sem fél tőled, ez csak a te hülyeséged. Csupán arról van szó, hogy gyakorlatilag nincs időd és baromi rugalmatlan vagy egy új emberhez az életedben, amivel ugye kB lehetetlen elvégezni egy normális kapcsolathoz a megfelelő mennyiségű és minőségű párkapcsolati munkát. Így, hogy félünk, önzők vagyunk stb, csak magadnak teremtessz egy kényelmes, bár hazug kis világot, ahol azért nem kapsz férfit, mert szemetek, de az az igazság, hogy azért nem kapsz férfit, mert böszme mód olyannak szültél, akinek nem kellett volna.

Alternatíva: olyan kapcsolataid lesznek, hogy miután letetted/elpasszoltad a gyereket, mennek és levarrnak, talán előtte egy ráhangoló randi is belefér vagy hallgathatod a rinyát és veszekedhetsz azon, hogy leszarod a másikat, aztán, ha megunod, kezded elölről. A normális kapcsolatra, ahol megelőlegezik neked, hogy beletetted/fogod tenni abba a kapcsolatba is a minimális munkát, matematikai esélyed van. De hangsúlyozom, ez nem a mi hibánk vagy rossz döntésünk, hanem a tiéd.

33/f

2019. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

1.Az eltávolíthatatlan biológiai apa

2.Az, hogy anyagilag magas elvárásai lesznek, hiszen a gyerekének jót akar

3.Gyerek személyisége nem választható, lehet instant utálni fog, mert az "igazi apja" mekkora arc meg menőember

2019. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
Bár nőként írok, de egyáltalán nem nevezném gyávának azokat a férfiak, akik nem kezdenek gyerekes nővel. Először is egyáltalán nem biztos, hogy gyávák, arra nem gondoltál hogy szimplán nincs kedvük más gyerekét nevelni?? Én se kezdenék soha gyerekes pasival, saját gyereket se akarok, nem hogy még máséval foglalkozni. De nagyon sok férfi/nő olyan társat akar, akivel közös, saját gyerekük lesz és nem olyat, akinek már van. Főleg, ha még megnyer mellé egy idióta exfeleseget/exferjet. Mindig a gyereke lesz az első, igazodni kell hozzá, hogy mikor jön át, milyen programot szervezzünk neki, szórakoztatni kell stb. Kell a francnak ez, mikor csomó egyedülálló férfi is van!!
2019. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
11%

Hát, én azért már találkoztam olyan egyedülálló férfival, akinek volt egy kisgyereke az előző házasságából, és nem mondtam volna neki nemet..

Ha szimpatikus a jelleme, és minden rendben lenne egyébként, nem lenne kizáró ok. Nem a gyerekkel akarok összejönni, és nyilván ezt ő is tudná.

2019. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!