Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért féltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért féltek a gyerekes nőktől? Miért vagytok gyávák?

Figyelt kérdés
Mármint azoktól a nőktől, akiknek van gyerekük.

2019. aug. 2. 18:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván nem a gyerekkel jössz össze, de egy gyerekes férfinak MINDIG ott lesz a gyerek és ő lesz az első. Hány ilyen sztorit hallani/olvasni. A gyerek beteg, apukának kéne elvinni orvoshoz, mert anyukának dolgoznia kell vagy épp mennétek közös programra, de exfeleseg riasztja apukát, hogy SOS menni kéne mert ez és ez van a gyerekkel stb stb.. Elhiheted, hogy nem fog a gyerekének nemet mondani egy csaj miatt. Főleg ha kisgyerekről van szó, aki hisztizek, rosszalkodik, rohangál a lakásban és kiröhög amikor rászólsz, ha meg ne adjisten lekiabalod megy anyucihoz panaszkodni, aki majd jön és veri a tam-tamot, hogy te nem vagy az anyja, ne mereszelj rászólni..(barátnőmmel megtörtént)
2019. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem lesz szép bocs. Én sajátot szeretnék nem a másnak az elszúrt kapcsolatából származó gyermekét nevelgessem (aki nem is saját) mint apapótlék.


Hoztál egy döntést vállad a következményeit ne a mással hozasd helyre hogy valaki húzzon már ki ebből a helyzetből. Ez nem szép.

2019. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek, hanem nem kell.
2019. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Én pont a gyerek miatt. Nekem sosem volt még párkapcsolatom, így gyerekem sincs, így nem biztos, hogy jó ötleteket, javaslatokat tudnék adni, illetve, hogy jól tudnék a gyerekkel bánni.
2019. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%
Nőként mondom, hogy nem biztos, hogy félnek. Csupán nem mindenki akar gyereket nevelni. Nem hogy a másét, sajátot sem. Ezt pedig tiszteletben kell tartani.
2019. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
30%
Nincs ott semmi fele félelem! Csupán nem akarok egy gyerekes anyukával osszeházasodni, élni, bele szeretni, na meg mas fattyat nevelni! Te miert voltal olyan qurva hogy egybol felcsináltattad magad azt most ott vagy egy gyerekkel a nyakadon es igy mar alig kellesz a jo család centrikus vágyó férfiaknak!
2019. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarok állandóan sokadrangú, másodgehedűs lenni, akinek az egyetlen célja az életedben, hogy a pénzt talicskázza és a te elszúrt múltad hozza helyre. Saját gyereket sem akarok, nemhogy másét. Nem félek, de nem veszem más terheit a nyakamba.
2019. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
26%
Nem nevezném gyávaságnak alapvetően, de azért az kiveri a biztosítékot, amikor egyesek szidják és értéktelennek titulálják a gyerekeseket. Az ilyen kérdéseknél mindig van legalább 1-2 ilyen, de inkább több. Nem ez a mérője az embernek. Rengeteg gyermektelent ismerek, akinek a bőre egy rohadt kanyit nem ér. Én gyermektelenül fele olyan értékes nem voltam, mint most. Azóta külsőre, emberileg, iskolázottság szempontjából is rengeteget fejlődtem és egyre jobb vagyok. Nem állt meg az élet, pont velük kezdődött el. Ők tanítottak meg kitartani, ők adtak lendületet, megtanítottak a felelősségre és arra, hogy egy életünk van, ami suhan és ki kell használni minden lehetőséget. Azóta pörög az életem, hogy a gyerekeim megszülettek. Rengeteg ismerősöm csak tesped naphosszat az önsajnálatban. Na, ők gyerekkel még rosszabbak lesznek, már így is a béka segge alatt vannak, mégis értékesebbnek érzik magukat. Hamar átkerülnek a másik oldalra és pont ők nem fognak a kutyának sem kelleni. Szóval kicsit visszásnak érzem, amikor valaki "elcseszett életről" meg más "terhéről" fröcsög, miközben sehol sem tart és talán soha nem is fog. 🤷 A gyerek nem teher, nem kell másét tartani és nem lesz elhasznált vagy értéktelen az, akinek gyereke van. Aki egy rosszul szituált, elhanyagolt apukával/anyukával kezd, annak meg úgy kell, mert alapból igénytelen a párválasztásban és ez nem a gyerekek miatt van így.
2019. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
35%
Èn teljesen megèrtem, ha egy fèrfi nem akar gyerekes nôvel összejönni. Na de ez a sok frusztràlt fröcsögô itt, akik ùgy beszèlnek az egyedülàllò anyàkròl, mint valami kapcarongyròl... Sok normàlis, intelligens, tanult nôismerôsöm van, aki sok èv hàzassàg utàn elvàlt. Csinosak, normàlis munkàjuk van, èrtèkes emberek. Ès legtöbbnek ùj pàrja is van, sokszor szintèn elvàlt fèrfi.
2019. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
16%

A gyerek nem átok, hanem áldás.

Csomóan csak a bajt látják a gyerekben.

2019. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!