Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ma mennyi az elvárt jövedelem egy nő és egy férfi esetében társkeresés során?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 19:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

4-es egy nagy barom vagy hol a nettó jövedelem 242ft vagy mennyi!


A nettó átlag jövedelem az 180 körül van... heti 40 órás muszáj kal ez lehet 160-170is mig a heti 48 orasnal van a nettó 200-220....

az mar mas hogy magasabb beosztásában vagy de az nem az átlag kereset....

2019. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

# 11: Ez az országos átlag. Én reálisnak látom a környezetem jövedelmi viszonyai alapján. Vannak ez alatt keresők és vannak bőven felette keresők is.

Azért az országban nem mindenki 20 éves pályakezdő és nem mindenki gyárban dolgozik összeszerelőként, ne ebből indulj ki!

2019. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Az én környezetemben pedig nem látom reálisnak. De ez emberfüggő, hogy kit milyen emberek, milyen munkahelyek vesznek körül. Na meg hol lakik. Egy kisvárosban vagy egy megyeszékhelyen, vagy a fővárosban ugye.


" a diplomás bérminimum pedig azért több, mint a "normál" bérminimum "

A diplomások sem mindig keresnek jól. Vagyis nem minden területen. Ismerek MSc-s zoológust, aki jelenleg őslénytannal foglalkozik és keres 150-et. Az a szakterület pl. nem fizet valami jól jelenleg.

2019. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
# 13: Az én jövedelmem sem éri el az átlagot diplomásként (közalkalmazottként), de van (bejelentett) mellékjövedelmem is, így összességében már eléri. Statisztikailag is, hiszen mindkét jövedelmem rendes, adózott jövedelem. Kollégáim többségének szintén van mellékjövedelme.
2019. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nettó 1 misi fölött keresek havonta, a barátnőm 250 körül. Amikor összejöttünk ~6 éve, akkor a mai napidíjam kerestem meg egy hónapban. Szóval ha olyan embert találsz, aki szeret, az nem a pénzed fogja szeretni.
2019. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

120-140 et kerestem nettoban mikor megismertem a felesegem.

Most kulfoldon elunk es 550-600 ezer korul viszek haza. Azt mondja hogy kereshetnek tobbet is de megiscsak velem van :)

Ha valaki szeret akkor nem szamit a jovedelmed.


Netto 160.000 nem tul jo de ha a parod is ennyit keres akkor nem haltok ehen

2019. aug. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Semennyi. Illetve attól függ milyen korosztályról, milyen élethelyzetről beszélnük. Nyilván egy 2-3 gyerekes, elvált anyuka, nem fog összejönni a 23 éves Ferikével aki most végzett az iskolával és keres nettó 150 ezret. De mondjuk Ferike igen imponáló lehet egy 18-19 éves egyetemet éppen megkezdő lánynak, pusztán azért, mert már van önálló keresete.
2019. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

12 pont hogy az országos átlag a nettó 180...! Nézz utána... mert az sem mindegy mennyien élnek az országban hányan keresnek 300 felett illetve hányan keresnek 160 alatt... lehet hogy neked és a környezetedben magasabb a bére mint az átlagnak de akkor méz utána ne pedig azt mond hogy ez az átlag mert csak saját magadat csapod be... -.-


Meg pályakezdő ... ma már egy pályakezdő tobbet kereshet mint egy 20 éve jol dolgozó ember... vagy nagyobb beosztásban levő ember

2019. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!