Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mindig nőket szidó pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindig nőket szidó pasik miért csodálkoznak, hogy a nők nem szívesen jönnének össze velük?

Figyelt kérdés
Ők összejönnének olyan nővel, aki folyton a férfiakat szidja?

2019. júl. 30. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Erre a fórumra a luzerek járnak fel sírni.
2019. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Mindegy ki szid kit. Én soha nem szidtam a nőket, mégsem volt soha senkim.
2019. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Fordítva: azért szidják oket, mert nem jönnek össze velük.
2019. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Én csak a hátuk mögött szidom őket, a szemükbe mosolygok. ☺️
2019. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, de az ilyenek privátban sem semmik.

Egyik ilyen pasi írt, hogy lenne-e kedvem találkozni vele. Nemmel válaszolok, kiegészítve azzal, hogy nem szokásom neten ismerkedni, és az eddigi válaszai (elég nyilvánvaló volt, hogy ki volt az) alapján egy cseppet sem szimpatikus. Aztán elkezdett szidni, hogy ÉN gyűlölöm a férfiakat és pusztuljak meg valamilyen kifejezetten fájdalmas módon. Hű.

2019. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta a nőknek lettek jogaik (ami persze egy jó dolog) azóta léteznek a feminácik akik valamiért már a férfiakat szidják rabszolgánam meg munkásnak való emvereket látnak ezért szidják a nőket mivel egyre több a femináci. Így csodálkozunk hogy sok nő elvárja hogy tiszteljük őket de fordítva semmi nem jön.
2021. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!