Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van úgy, hogy sok nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van úgy, hogy sok nőnek akkor jövök be jobban, ha nem hajtok rá?

Figyelt kérdés
Már jó párszor tapasztaltam, hogy ha egy nő nagyon megtetszik és érzékelhetően ráhajtok, olyankor bizonyos nők reflexből elutasítással reagálnak, de viszont van úgy is ha egy nő nem igazán jön be nekem, és amolyan "leszarom" alapon állok hozzá, olyankor van, hogy a nő sokkal kezdeményezőbb velem szemben és kis túlzással szinte nekem kell levakarnom magamról.. Ez miért van így a nőknél? Más is tapasztalt már ilyet?

2019. júl. 28. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom, hülye vagy az van.
2019. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Mert a legtöbb srác fél perc után ráhajt egy nőre, amikor megismeri. Ha nem ezt teszed, akkor nehezebb falatnak tűnsz és ezért bejövősebbnek.

(Azért kíváncsi vagyok, hogy ebből páran már megint milyen dolgokat fognak kikerekíteni...)

2019. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert ha te gőzerővel hajtasz rá, akkor ő nem fogja megerőltetni magát. Minek, ha úgyis tálcán adod magad? Vegyél vissza a lendületből és akkor érdekesebb leszel :) Ez amúgy nem csak nőkkel van így, a férfiak is így működnek. Akiért odavagyok, az elmenekül, akit “leszarok”, annak meg nagyon érdekessé válok.
2019. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Lényegében megmagyaráztad a leírásban saját magadnak: mert ha te érzékelhetően ráhajtasz egy nőre, akkor neki kell levakarnia téged magáról. Engem pl. kifejezetten idegesít, ha valaki nyomul, emiatt, még ha amúgy be is jönne az illető, idő előtt eltűnik a vonzalom. A mérték a fontos, tehát udvarolj a nőnek, de ne nyomulj, ne váltsd ki belőle azt, hogy sok legyél számára.
2019. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert ha nyomulsz, dugni akarsz. Ha nem, akkor opcionális, nem tűnsz kangörcsösnek.
2019. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert undorító ha valaki nyomul. Szerintem ez egy nőnek sem vonzó, én kifejezetten utálom. Miért nem lehet csak nagyokat beszélgetni, megismerni egymást és egyszer csak egymásba szeretni? Miért kell izomszagúan erőlködni és levegőt se hagyni a másiknak? Annyira taszító amikor valaki levakarhatatlan és nem is akar megismerni csak azonnal kapcsolat meg ő hú de szerelmes...
2019. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%
Ilyenek a nők. Ha nyomulsz, nem kellesz. Ha látványosan leszarod, beparázik: "jajj...lehet mégsem tart olyan szépnek? Nem is vagyok szép. Úristen. Miért nem akar már?" - Csak próbáld ki, tökre be lehet paráztatni bármelyik kissebbségi komplexusos nőt egy ilyennel.
2019. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem csak rossz lányokat fogtál ki, én például utálom ha valaki leszar, ezért én is így fogok tenni és nem fogok futni a semmiért. Nagyon valószínű, hogy akiknek nem tetszel azok neked tetszenek, aki meg neked nem tetszik annak te tetszenél. Lehet kéne kis kompromisszumot kötni magaddal a lányok terén, tökéletes úgy se létezik.

(Lány)

2019. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!