Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető az, hogy valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető az, hogy valakinek azért nem lesz párja, mert túlságosan "jófiú"?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 20:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem, bárcsak több ilyen rendes srác lenne.
2019. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én például annyira bátortalan vagyok, hogy már azelőtt lemondok róla, mielőtt bármi történne. Belegondolok, hogy az a srác aki haverként épp kíséri valahová, na mellette jóval szebb élete lehet, mint velem bármikor is. Ismerem magamat, tudom, hogy nem vagyok egy álomhapsi. Sokszor inkább megkímélem magamat tőlük, senki ne csessze szét az életét miattam.
2019. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindemellett sokszor megkaptam már a "téged el kéne rontani" mondatot.
2019. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!