Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellenek a jófiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a jófiúk a nőknek?

Figyelt kérdés

Én tisztelettel beszélek a nőkkel és nem bunkózok velük.


De a multkor láttam egy ilyen menőcsávót meg a csinos nőjét hülyéskedni és a csávó aztmondta "Ne má Cinti neked van a legjobb s.gged" és röhögött hozzá. Én erre elszomorodtam mert én sose lennék ilyen bunkó és mindig popsit mondanék s.gg helyett. De a nők észre se veszik ha valaki kedves velük és normális pasi és helyette az ilyen tapló parasztokat választák. Most kmolyan ilyen vakok? Azt hiszik ettől lessz jobb az életük hogy egy bunkó csávó utánfutói lesznek? Hogy lehetnek ilyen felszinesek?

Aztán ha a menőcsávó félrek r akkor meg jön a buta picsogás hogy "jaj hol vannak az igazi férfiak?" De akkor se vesznek észre senkit aki nem csapkodja a s.ggüket hülyén röhögve.



2018. nov. 11. 13:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Te normális vagy? Én is inkább jófiúnak tartom magam, de ebben mi a rossz, hogy megcsapkodod a barátnőd seggét és azt mondod neki jó a segge? Ismered a játékosság fogalmát?
2018. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Itt a baj nem kicsi :D

A jófiúkkal pont ez a baj, hogy már rég dugni kellene a nőt, de ő még mindig csak azon agyal, hogy megfoghatja e a kezét.

Mert ő nem akar bunkó lenni :D

2018. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Néha márpedig igenis jó belemarkolni a barátnőd fenekébe. (Vagy falhoz szorítani, mikor egy pillanatra kettesben maradtok, és megcsókolni a nyakát.)

És nem attól lesz valaki 'jófiú', hogy s3gg helyett popsit mond.

2018. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
:))) szánalmas, gyenge, és fantáziátlan vagy, nem "jófiú". Fogalmad sincs hogy kell egy nővel magabiztosan és játékosan bánni, és feszegetni a határokat, amiért odavannak. Elárulom, hogy nincs az a lány, aki ne imádná, ha valaki akivel megvan az összhang, a seggére csapna és letépné a bugyiját. Persze te kérj tőlük háromszor elnézést, és alázt le magad, akkor legalább még könnyebb dolga lesz az igazi férfiaknak.
2018. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a jófiúk jönnek be. De azt én döntöm el, hogy nekem ki számít jófiúnak, és te.

A legtöbb pasi, aki azt állítja magáról, hogy ő kedves és normális, az ennek pont az ellenkezője.

2018. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit felreertelmezed a jofiu es bunko paraszt fogalmat.
2018. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%

#4


Ez csak akkor igaz, ha alapból jóképű a férfi, különben a "játékosság" meg a "határfeszegetés" vége (rossz esetben) rendőrségi eljárás, (közepes esetben) pofon, (nagyon rossz esetben) elveretés, (minden esetben) nyílvános megalázás "mit képzelsz magadról, normális vagy" kiaálás lesz.

2018. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
#7: nem azt irta, hogy azt szeretik a nok, ha idegenek taperoljak oket, hanem "ha valaki akivel megvan az összhan".
2018. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

#8


Én sem a taperolásra gondoltam, hanem csak simán szóbeli dolgokra - figyeld meg, ha jóképű csinálja akkor valami pozitív jelzővel illetik és max játékból dorgálják meg ha rondább ember teszi, akkor "beteges perverz". Sajnos láttam már ilyet. (Nem rólam szól)

2018. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Hányingerem van a popsi szótól. Vén perverzek szokták használni, mint a "hamvas, feszes, cici" és hasonló kifejezéseket.
2018. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!