Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lànyok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok! Ti összejönnétek egy kezelt, szorongàsra hajlamos Férfival? 37/F

Figyelt kérdés

Aktívan dolgozò,szorongàsos problémàibòl kilépni akarò férfi vagyok!

Sokak szerint megbízhatòsàg és kellemes természet jellemez!

Sajnos sokszor arra gondolok,hogy nem vagyok szerethetõ és nincsen olyan hölgy akinek kellenék...

Ezért pàrkapcsolat keresés szempontjàbòl nincs is önbizalmam!

Miben vàltoztassak szerintetek?

Hogyan pròbàljak ismerkedni?


Hàlàs lennék a vàlaszaitokért!


2019. júl. 24. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Már amit írsz és ahogy írod az is nagyon szimpatikus! Nem értem miért nincs párod! Ne add fel!

Utcán, tömegközlekedésen, munkahelyen... sok lehetőség van az ismerkedésre...

2019. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ne félj kezdeményezni! Természetesen a túlzott nyomulás sem vezet előrébb de bátran merj új embereket megismerni, ha van valami hobbid vagy valami ami érdekel menj el egy azzal kapcsolatos programra mindegy mi az sok lehetőség lehet benne! Megvan benned az akarat! Ez egy nagyon jó dolog! Merni kell kockáztatni és ha nem is elsőre de biztosan találsz valakit akivel kölcsönös szimpátia alakul majd ki. Szurkolok! :)
2019. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is szimpatikus vagy. Nagyon pozitív, hogy kezelteted magad, és ki akarsz lépni a problémából. Sokan már itt elbuknak.

Járj társaságba, ismerkedj, barátkozz, de ne csak olyanokkal akik érdekelnek, hanem férfiakkal, nőkkel vegyesen, alakíts ki alapvető szociális kapcsolatokat, az már hozza a többit magával :-)

2019. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
A szorongás is probléma, de a megbízhatóságod miatt unalmasnak tartanak a nők. Ezért nem kellesz nekik.
2019. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Mindenki depressziós lesz életében. De úgy 15-20 éves kora körül. Az elmúlt 20 év alatt igazán megoldhattad volna ezt a problémát...
2019. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi váltja ki Belőled a szorongást? Volt esetleg kudarcod, csalódásod a párkeresés során?

A pár sorból (bár lehet,hogy ez nem így van) nekem az jön le,hogy érzékeny lelkületű vagy, ami akár minden ok nélkül is hozhat egy szorongásos,lelkizős állapotot.


Mennyire vagy határozott, céltudatos?


Az ismerkedés során szerintem inkább az okozhat nagyobb gondot ezek hiányoznak Belőled, hiszen a nők többsége erős pasira vágyik, aki támasza, és aki mellett megélheti a nőiességét.

2019. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es vàlaszadò!


Nagyon köszönöm,hogy te is hozzàszòltàl kérdésemhez!


Én úgy gondolom,hogy bàrmilyen életkorban bàrki kerülhet depresszív és szorongò àllapotba pl.vàratlan csalàdi tragédiàbòl kifolyòlag!


Sajnos én ilyen pròbatételt jelentõ helyzetbe kerültem 1,5 évvel ezelőtt!


Azt gondolom,hogy a 20 évvel ezelőtti történéseket az akkori legjobb tudásomnak és döntéseimnek köszönhetően feloldottam!


Hiszem,hogy a számomra nehézséget jelentö helyzetek formálnak,erősítenek és ezek által is fejlődök!


Valóban igaz,hogy rendkívül érzékeny lelkületű ember vagyok de bízom benne,hogy jelenthet ez még előnyt számomra!


Bevallom,hogy önbizalom hiányos állapotaim miatt sokszor határozatlan és feszengő vagyok de mióta ezt felismertem,komolyabban foglalkozom ezen kellemetlenséggel!


Érzem,hogy minden jó irányba történő változatatásommal egyre jobban érzem magam!


Jelenleg a negyedik nyelvvizsgám sikeressége és új házam megvétele visz előre!

2019. júl. 25. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!