Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Sokáig el volt kényeztetve, értsd: kiszolgálták még 18-20 évesen is, és alig kellett hátimunkát végezni. Pl. még életében nem mosogatott, pedig elmúlt már 20 éves, füvet sem nyírt soha, alig volt még bevásárolni, és hasonlóak.


Azonban az utóbbi időben egyre inkább önálló akar lenni, főzni tanul, és akár kérés nélkül is segít otthon, illetve az élet más területein is próbál fejlődni.


Egyébként nem akaratos, és a legtöbb feladatod megoldja, ha kell, de sokat ügyetlenkedik, kicsit teszetosza, de próbàlkozik.



2019. jún. 27. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
En igen. A gyerek- es kamaszkorod mar a multe, csak a jelened szamit. Az elkenyeztetett gyerekkornal nagyobb hianyossagod sose legyen. ;)
2019. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mert tetszene a kitartásod, az akaraterőd.
2019. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem.
2019. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszel,akkor igen.
2019. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok lányban, nem randiznék magammal, szerintem elviselhetetlen vagyok és te is az lehetsz.
2019. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!