Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Csendes,visszafogott,nincsen sok barátja viszont nagyon jóképű srác.Nem igazán jár el bulizni,kicsit más mint a többi mai srác,a gondolkodására értem.Nagyon különleges srác egyébként,aki beszél vele az azonnal megkedveli őt.Szóval ilyen zárkózotabb srác.Lehet esélye nálatok?

2018. jan. 19. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Jóképű és mindenki rögtön megkedveli? Nem, basszus, egy ilyen alakkal egy nő sem járna...
2018. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiegészül annyiban, hogy azért mer kezdeményezni, ha tetszik neki egy lány és próbál közel kerülni hozzá, akkor ezek alapján eddig szimpi.
2018. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen lenne, én is ilyen vagyok lányban.
2018. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lány sem járna ilyen sráccal, mert a leírt jellemzésben pár dolog üti egymást. Csendes, visszafogott, de aki beszél vele, az azonnal megkedveli? Akkor mégsem zárkózott...
2018. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4

Én is ilyen vagyok, ha valakinek bizalmat szavazok, könnyen megnyílok neki, de magamtól idegen társaságba nem mennék mert szorongok. Pedig vágynék kis mértékben rá, mégsem merek. Aki introvertált, még vágyhat arra, hogy kimozduljon, mégha nem is teszi meg.

2018. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valamint a beszélgetésre is értem ezt.
2018. jan. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lenne esélye, de mégis mitől olyan különleges?
2018. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze,ez a srác attól még bátor,sőtt bátrabb mint a férfiak 90%-a.Simán kezdeményez.
2018. jan. 20. 00:19
 9/14 anonim ***** válasza:

De akkor miért a kérdés?

Ha ez a srác valóban ilyen és még kezdeményező is és bátor is, akkor hogy hogy nem tudja erre a választ? :O

2018. jan. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lenne, ha nem zárkózik el új dolgoktól. Mert az általad leírt lehet egy sótlan, komfortzónás p*cs is, aki minden mókás programra húzza a száját, meg lehet olyan magamfajta is, hogy nyitott mindenre, csak meg tud lenni a fenekén és nem hozza lázba az ócska szórakozás.
2018. jan. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!