Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni, hogy kellek valakinek?

Figyelt kérdés
Ti is gondoltok olyanra hogy mi van ha csak ezt a fèrfi megjátsza?
2019. júl. 5. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Miért jó neki, ha megjátssza? Így magával tol ki legjobban.
2019. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Én le tudom venni, ha komoly-e a dolog, vagy megjátszott. Szóval, nem aggódom.
2019. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Ha attól tartasz, hogy kellesz-e eléggé a másiknak, akkor valójában ő nem kell eléggé neked (tudat alatt). F
2019. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Hogyan lehet elfogadni? Úgy, hogy egészséges az önértékelésem.. Anélkül tök felesleges ismerkedni, csak tönkreteszed vele a másik embert.
2019. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Előző szerintem nincs igazad. Lehet hogy önbizalomhiányos és azért nem tudja elhinni hohy kell a másiknak. Vagy túl sok csalódás érte. Attól még Ő akarhatja baromira a másikat de ezek a gátak benne vannak, amiket elég nehéz leküzdeni.( ez saját tapasztalat)
2019. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
" Lehet hogy önbizalomhiányos és azért nem tudja elhinni hohy kell a másiknak" Pont erről beszélek. Az ilyen toxikus önbizalomhiányos emberektől mentsen az ég bárkit, nem lehet hosszútávon bírni a folyamatos kisebbségi komplexust, féltékenységet, visszaigazoláskeresést, amit egy ilyen ember műv4el egy párkapcoslatban. Nem csak saját magát teszi tönkre az ilyen ember, hanem hosszútávon mindenkit, aki közel kerül hozzá. Mindenki csalódott, mindenkit értek traumák, de a helyes sorrend először rendbetenni magunkat, levetni a gátakat, majd UTÁNA ismerkedni, nem fordítva.
2019. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Úgy, hogy elfogadod a helyzetet, és átéled azt, amit kaphatsz egy ilyen helyzetben, és nem gondolkodsz a "mi lenne, ha..."-kon. Azonban figyelni is kell közben, mert lehetnek olyan jelek, amikből az ember érezheti, hogy valami nem stimmel, ezért ennek utána kell járnia.
2019. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

A szeméből látod. Hülyének és régiesnek tűnhet, de nekem eddig mindig jó volt a megérzésem, ha láttam hogy néz, vagy épp nem néz rám. Mondani bármit lehet, de ahogy rád tekint abból minden kiderül. A hamisságot mindig megéreztem eddig.


Kivéve, ha önbizalomhiányos vagy. Akkor úgy életed szerelmének se hinnél, mindegy hogy néz, mit tesz vagy mond.

2019. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!