Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudom elfogadni, hogy akihez ennyire vonzódom, dohányzik?

Figyelt kérdés
Eléggé dohányzás ellenes vagyok. Nem tudnám elviselni, ha a páromon érezném a bagó szagot, esetleg a lakásban, vagy ha akár az utcán is rágyújtana mellettem. Ha barát, haver, ismerős dohányzik, azt tudom tolerálni, mert ő dolga. De a páromtól ezt nem tudnám. És megismertem valakit, akivel kölcsönös a vonzalom minden téren, mégis néha rágyújt. Mikor velem van, nem teszi, de pl. néha buliban, vagy ha ideges... És ez annyira zavar, hogy nem tudom túltenni magam rajta. Ismerkedéskor nálam alap feltétel, hogy ne dohányozzon az illető, tehát, akiről tudom, hogy bagós, az alapból ki van zárva. De ő nagyon megfogott és mivel sosem láttam dohányozni, ez csak akkor derült ki, amikor megemlítettem, hogy nem tudnék dohányossal együtt lenni.
2018. dec. 13. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd magad az elveidhez. Ha ilyen szinten sem tudod tolerálni, ha leszáll ez a kezdeti fellángolás te leszel az aki leáll ezen veszekedni és és majd meg akarod változtatni. Keress olyat, aki nem dohányzik. Annyi férfi rohangál, olyan nincs hogy máshoz ne vonzodj ennyire
2018. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elfogadni akkor nincs értelme erőltetni. Később csak jobban zavarna, mikor a rózsaszìn köd kezd oszlani.
2018. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat,.aki nem dohányzik. Nem hiszem, hogy ne lenne más férfi, akihez vonzódni tudnál.
2018. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne változtasd meg, ha ő nem akarja letenni a cigit. Aki nem dohányzik, nem érti a dohányzást. Én sem dohányzom, de megértem, hogy neki ez fontos. Én lemondtam egy dohányos srácról, pedig tudtam, hogy dohányzik. De inkább bánjam, mint hogy összejöttünk volna és végül szakítunk a cigi miatt, akár veszekedésekkel együtt.
2018. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!