Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen testi hibàt tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testi hibàt tudtok elfogadni, ès mi az amit nem egy nôn?

Figyelt kérdés
Fèrfiaknak szól a kèrdès.
2018. okt. 20. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem a kerekdedebb formák nem zavarnak, az arc sem annyira, ha kedves, szeretetteljes
2018. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

volt 1x egy ilyen csajom.

az egyik kisajka nagyobb volt mint a másik,és az egyik füle kicsit kajla volt.

ez utóbbit észre sem vettem,mert mindig ki volt engedve a haja,csak a faterja cukkolta egyszer,hogy fülesmackó,amire nagyon duzzogott a lány,mint egy gyerek.

én meg kérdeztem a fatert,hogy mi ez a fülesmackó téma,erre halkan elmondta,mint férfi a férfinak,hogy nézzem meg a bal fülét,de csak akkor tegyem szóvá azt amit látok ha rosszalkodik,mert a füle az achilles sarka.

nem akartam mondani a faternak hogy nem csak az...van még egy neki.

ezt leszámítva 10 pontos csaj volt,fullos testtel,tökéletes arányokkal,szép arccal,magyar bajnok úszó volt,úgyhogy nem nagyon zavart egyik dolog sem.

2018. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szeretem, akkor sok mindent. Vagy is, úgy szeretem ahogy van.
2018. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A punci formája, vagy a lógó mell nem testi hiba hanem adottság.

Nekem volt egy csipőprotézises barátnőm, nagyon sántított. Kedves, aranyos, bájos, jólelkű, igazi kis tündérke volt és az ágyban egy vadmacska. Ráadásul nagyon okos értelmes nő volt.

Nincs olyan testi hiba amit személyiséggel ne lehetne kompenzálni.

2018. okt. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Testi hibát szinte bármilyet el tudok fogadni.

Viszont agybéli problémát, ami tönkreteszi a kapcsolatot, abból semmilyet.

2018. okt. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tudok elfogdani? Én azt is el tudom fogadni ha mondjuk vak, süket a lány. Ha valamilyen szinten béna, vagy nincs meg egy testrésze. Vagy valamilyen születési rendellenessége van.
2018. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szinte mindent el tudok fogadni, kivéve a Szilikon-t, mert az Mű, és az én szememben az testi hibának számít sajnos. Inkábblegyen “deszka/lapos” mint, hogy egy hamis képet lássak. Én kérném ezek eltávolítását, ha komolyan és hosszú-hosszú távban gondolkozok vele!:-)

22/FFI

2018. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Siket, aki nem hall és süket, aki hülye, csak a rend kedvéért.
2018. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a nagyon durva pattanásosság az egész testen illetve a nagyon korpás haj zavarna, még akkor is, ha nem tehet róla.
2018. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem vagyok válogatós, de amit képtelen vagyok elviselni, az a cigiszag, túlzott háj, salátás punci, bütykös lábfej.
2018. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!