Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokszor miert olyan nehez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor miert olyan nehez elfogadni azt hogy az ami egyszer befejezodott, az befejezodott? 37F.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert sokkal konnyebb ragaszkodni valakihez, mint lemondani rola.
2018. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagymert a megszokás nagy úr:)
2018. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Minek kezdodott el, ha befejezodik?

Ilyenkor en azt szoktam mondani bar megsem tortent volna!

2018. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én minden pozitív ill. negatív dologra úgy tekintek mint egy lecke.

Különösen egy kapcsolatom az amire úgy tekintek, hogy hatalmas ön és emberismereti lecke volt és fejlődni tudtam általa és az abból tanultakból. Tény, hogy amikor vége lett én is úgy éreztem magam, hogy még meghalni is jobb lett volna. De az idő mindent megszépít szokták mondani és részint igaz is.


31N

2018. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na és aki nem tudja elfogadni? Azt lecsukják?
2018. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert sokszor az emberek nem akarják elhinni, hogy tévedtek, hogy csalódtak, hogy félreismerték. Mert annyira szerették az illetőt és annyira jó volt vele együtt, hogy nem akarják elfogadni a tényt, hogy tévedtek a másikkal kapcsolatban.
2018. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megszokás, ragaszkodás által hiányérzet.
2018. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Irj ram,egyutt kitalaljuk :)
2018. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
megszokás sztem .Egyszerüen tetmészetes volt hogy mindennap vagy legalabbis gyakran együtt vagytok és ez egyszercsak megszűnik és egyszercsak egyedül vagy ő nélküle.Nem kell szerelmesnek lenni ehhez elég az hogy megszoktad .
2018. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De mikor tudatosult bennem hogy ennek igy kellett történnie és elfogadtam hogy ez igy van jól .Aztàn mar csak az ürességgel kellett megküzdeni az sokkal nehezebb volt .
2018. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!