Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem leküzdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem leküzdésére valami tipp?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit viszonzatlanul szeretek. Többé nem fogok vele találkozni, ami iszonyú. Amíg egy helyen voltunk és találkoztunk, addig is nagyon rosszul éreztem magam, de most még sokkal rosszabb, mert eddig legalább ott volt a közelemben.

Hogy küzdjem ezt le? Csak rá tudok gondolni. Minél inkább próbálom elterelni a figyelmem, annál nehezebben megy. Tiszteletben kell tartanom a döntését, így nem kereshetem többet. Nagyon kedvel engem egyébként, de azért ilyen elutasító sztem, mert nem akarja, hogy tovább szenvedjek miatta. Nagyon korrekt egyébként ,mert tényleg az lesz a legjobb ha most egy jóideig egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot.

Csak nem tudom, mit találjak ki, hogy valahogy eltereljem róla a figyelmet.


2019. jún. 21. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után már kevesebbet fogsz rá gondolni, de el nem fog múlni.
2019. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg valahogy megutálni
2019. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2


Az csak mérhetetlenül nagy haraghoz vezet, nem jó út.

2019. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom megutálni. Ő próbálta megutáltatni magát velem és elég flegma lett, de nem sikerült neki. Talán az idő megoldja,h nem találkozunk, vagy hátha később beleszeretek valaki másba.
2019. jún. 21. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt ő mondta hogy nem szeretne semmit tőled?
2019. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy lerágott csont, de tényleg az idő... most szar, de meg így is jobban jártál, hogy most miutan elutasított, nem latod tobbet. Hidd el hogy egy ido utan annyi új inger fog érni, hogy nem lesz "energiád" fenttartani a vele kapcsolatos viszonyulásodat.
2019. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondott, hogy 'vissza kell utasítania',azt nem mondta, hogy miért.
2019. jún. 22. 05:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Van valakije szerintem. Lehet kedvel téged, de azt a másik férfit mégis előnyben részesíti valamiért.
2019. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!