Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Tanács? Tipp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Tanács? Tipp?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. Egy ideig ismerkedtünk is, de aztán abba hagytuk mert megakart csókolni de én még nem voltam benne biztos.(soman mondták nekem hogy nem én vagyok neki aki kell.)Nagyon bizonytalan voltam, ő persze azt mondta, hogy szerelmes belém. Majd ezek után a barátnőmnek irogatott olyanokat mint pl: Olyan szèp vagy istenem hogynem vettem eddig észre.Aztán kiderült. Többet nem is beszéltünk. Viszont múltkor a minap találkoztunk (nem direkt) és állandóan bámúlt..csak nézett. Tálán kínos volt neki? Mert ott voltak a haverjai és ők is néztek. Nem értettem. Ő megmondta azt csinál addig amíg nem járunk amit akar. Akkor miért foglalkozik velem ? Néha rám ír. Szeret még ?!

2015. ápr. 17. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg akart dugni!
2015. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha azt csinál, amit akar, amíg nem vagytok együtt, az egyenlő azzal, hogy csak pár éjszakára lennél jó a számára. Ha szerelmes lenne beléd, akkor nem más lányokon járna az esze.

Ne légy hülye, ne foglalkozz vele.

Másképp meg fogod bánni.

2015. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sokan *

Hát gondolkodtam ezen is mert egyszer kétszer utalt rá, de ellen súlyozta az hogy mondott olyat is hogy szívből szeret. Bár ha belegondolok lehet, hogy igaz.

2015. ápr. 17. 16:46
 4/4 anonim válasza:
nem szeret,csak lefeküdni akar veled.Ha igazán szeretne nem irkálna a barátnődnek is ilyen dolgokat,hanem várna rád.
2015. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!