Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy éreztessem vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem vele, hogy kezdem megkedvelni?

Figyelt kérdés

Ellenségesek voltunk egymással, majd feltünően elkezdett velem kedves lenni. (Mindenkivel az amúgy, de velem más..) Úgy voltam vele, hogy azért hogy békét kössünk. De körülöttünk mindenki azt feltételezte, hogy együtt vagyunk vagy alakul vmi. Néha ha pasiról beszéltem úgy reagált,mintha féltékeny lett volna máskor meg totál leszart. Jó pár hónappal késöbb észre vettem magamon hogy nem csak ő keresi a szemkontaktust ha nem én is. És vágyom rá hogy csillogo szemébe nézzek, ahogy vigyorog. De konkrétan sose tisztáztuk mi ez. (...)


22L


2019. máj. 2. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!


Kitüntetett figyelemmel, érintéssel, figyelmességgel, ...

2019. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menny a munka helyi wc-re !
2019. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!