Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan éreztessem vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem vele, hogy szeretem és, hogy bízhat bennem?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt a férjemmel és 1 hónapja házasodtunk össze. Sajnos az esküvőnk előtt 2 hónappal csináltam hülyeségeket. Elbizonytalanodtam benne, de inkább magamba és magába a házasságba, az elköteleződésbe. Még egy kollégámmal is sikerült keverednem, nem csaltam meg a férjem ugyanakkor, de megmagyarázni sem tudom, erre miért volt szükségem. A férjem mindvégig kitartott mellettem, párterápiára mentünk. Sok mindent megtudtunk magunkról és úgy döntöttünk összeházasodunk. Az esküvő után, még annak a napján varázsütésre tűnt el belőlem ez az egész huzavona, szinte egy pillanat alatt elszállt minden bizonytalanságom és teljességgel meg vagyok győződve arról, hogy Ő az igazi, akivel le tudom élni az életem. Sajnos a férjem - teljes érthető okokból - most egy kicsit bizonytalan. Azt mondja teljesen biztos benne, hogy megoldunk mindent, mert ő is mindennél jobban szeret engem. De most bizonytalanná tettem a legkomolyabb kérdésekben: bízhat-e bennem? Megfogom-e valaha csalni? Stb. Hogyan éreztessem vele, hogy soha nem tennék ilyet, hogy nekem Ő az igazi, csak ő számít és semmi más és most már csak vele akarok lenni?
2018. szept. 30. 10:03
 1/10 A kérdező kommentje:
28L
2018. szept. 30. 10:04
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát mindenképpen hanyagold a pasi barátokat, meg ne beszélgess pasikkal és akkor talán idővel enyhülni fog ez a kellemetlen érzése, hogy ugyan bízhat e benned.

Bár én házasságba menni bizonytalanul sok értelme volt.

2018. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bár így*
2018. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

A férjednek nem párterápiára kellett volna vinnie, hanem meghúzta volna valamelyik barátnőd és észhez tértél volna.

De ő inkább becsicskult, most meg próbálja menteni a helyzetét, hogy mégse úgy érezd, egy papucs férjed van.

Ebből a helyzetből még sokminden kihozható, ha megfelelő határozottsággal kezelne téged.

2018. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyilván van minden hozzászólásban igazság. A férjemnek egyébiránt 28 évesen 3 saját vállalkozása van, amiből kettőt saját kútfőből és erőből indított. Ezt csak azért írom, mert egy erős, edzett idegzetű férfi. Igazi férfi, akire egyből felfigyelnek a nők. Ugyanakkor itthon velem gyengéd és érzéki. Szóval rá kattant jó pár nő abban az időszakban, de nem élt a lehetőséggel. Nem tudom mivel enne jobb ha élt volna, akkor én is ezt érezném most talán...
2018. szept. 30. 10:36
 6/10 A kérdező kommentje:
*lenne
2018. szept. 30. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Azzal lett volna jobb, hogy akkor megmutatta volna neked, hogy ő is képes más nőkkel kezdeni, de azért van veled, mert téged szeret, téged választott.

De mivel nem tette meg, így a lelked mélyén te most azt gondolod, hogy bármit megtehetsz a férjeddel, úgysem hagy el.

2018. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem volt valami okos dolog ezt a házasságot meglépni ilyen bizonytalanságban.


Ha folyamatosan mutatod neki, hogy neked ő az igazi, akkor előbb-utóbb talán elhiszi. De ez még valószínűleg sok idő lesz, úgyhogy türelem.

2018. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A bizalom nagyon törékeny dolog. Könnyű elveszíteni, és szinte lehetetlen visszaszerezni ha megtört. Próbàlkozni nyilvàn lehet, de szerintem ebből te màr soha nem fogsz tudni teljesen kitörni. Valamennyire mindig ott lesz a férjedben a tüske. Kàr volt ilyen bizonytalan alapokra hàzassàgot kötni. Ennek nem egy ilyen helyzetben kellene megtörténnie, mikor bizalmatlansàg van. Hogy ez mennyire fogja felőrölni a hàzassàgot, az majd kiderül...
2018. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csodálom, hogy a párod nem fújta le a lagzit, szerintem hiba volt összeházasodni.

Már ne haragudj, de éppen ebben az időszakban kéne felhőtlenül boldognak lennetek, és te kifele kacsingattál, mikor meg kiderült, összeházasodtatok, ahelyett, hogy felismertétek volna, talán 7 év alatt elfáradt a kapcsolat, nincs meg a szerelem, a te részedről amúgy a minimális tisztelet sem, mert kavartál mással, és ha nem is szexeltél vele, érzelmileg megcsaltad a párodat.


Szóval fel kellett volna ismerni, hogy talán nem véletlenül jutottatok idáig, idióta döntés volt egybekelni, mert most bukik ki a dolog, hogy nem bízik már benned, és teljesen jogosan nem bízik.

2018. okt. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!