Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy éreztessem a fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lencsilány14 kérdése:

Hogy éreztessem a fiúval, hogy engem ő nem érdekel? (lent)

Figyelt kérdés
Ő azt hiszi,hogy én teljesen oda vagyok érte..(nemrég össze akartak hozni minket,de ő nem akarta)és már teljesen az agyamra megy ez a dolog,hogy abban a tudatban van hogy én meg őrülök érte.Látom rajta,mintha azt hinné hogy ő jáccadozik velem,közben enge eggyáltalán nem érdekel.Olyan tanácsokat várok amikben nem kelle vele beszélnem meg ienek,előre is köszi... 14 lány

2012. okt. 22. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
"Nem érdekelsz engem!"
2012. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár hiszes, akár nem kedves kérdező ezt bizony csak beszéddel lehet megoldani semmi mással.
2012. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolult ne nézz rá! Ez biztos olyan nehéz, hogy a szobádban gyakorolnod kell egy kicsit. Nem kell ránézni egyszer sem! Milyen nő lesz belőled, ha ezt nem tudod? Sose állj vele szembe hanem fordulj oda valaki máshoz és beszélj vele vagy csak elfordulsz és mész tovább. Soha ne nézz rá, mert azt várja... Gyakorold kis csillag, mert a végén megbuksz ezen.
2012. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-mas kommentet köszi..
2012. okt. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!