Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Később újrakezdeni? Létezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később újrakezdeni? Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, de a páromnak van egy olyan viselkedési stílusa amit szerintem el lehet hagyni csak érni kell hozzá.. Sajnos ezt nem tudom elfogadni, tudom nekem is kell még változtatni dolgokon amik nem jók.


A kérdésem az ha szétválnak útjaink most s tanulunk a hibainkbol és újra találkozunk újra kezdjük később van értelme?


Vannak akik szetvaltak majd később változások után újra egymásra találtak?


2019. jan. 2. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Felmelegítve csak a káposzta jó
2019. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát, én nem hiszek ebben. Ha valami nem megy, az nem véletlen nem megy.

A konkrét esetben miről van amúgy szó? Hány éves? Nem mindent lehet kinőni.

Ha szét is váltok és te arra építesz, hogy majd visszajön és újra tudjátok kezdeni, nagyon kicseszhetsz magaddal. Ennyire nem éri meg ragaszkodni, ha nem működik.

2019. jan. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát arról hogy sokszor türelmetlen és bunkón tud szólni a másikhoz.


Nem is arról van szó hogy várnék rá csak nem tudom. Bizakodó vagyok

2019. jan. 2. 09:01
 4/11 A kérdező kommentje:
25 éves
2019. jan. 2. 09:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, az első párkapcsolatom lett később a párom. Sokszor megbántam, hogy újra belementem. Akit szeretnél megváltoztatni, az nem hozzád való.
2019. jan. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A bunkóság alapjellem, sose fogja kinőni. Engedd el inkább, jobban jársz.
2019. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25 évesen már nem vetkőzi ezt le. Ha egy időre el is tudja nyomni, nem sokáig tudja tartani, mert a része.
2019. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Kövezzetek meg érte, de én másképp látom.


Elmúlik a "rózsaszín felhő" és a párodon olyan tulajdonságokat veszel észre amiket eddig nem avagy amiket eddig jobban toleráltál. Ez miatt szakítani akarsz.


Miért ne szakíts?


Rizikós, hogy szakítás után újra tudjátok-e kezdeni, mert ez 2 ember döntése kell legyen, míg a szakítás 1 emberes döntés, fontold meg jól.

Próbáld megbeszélni vele, megoldani, megkérni hogy figyeljen oda erre.

"Meg akarsz változtatni" ez egy röhelyes klisé. Az emberek napról napra változnak, az hogy te szeretnéd, hogy fejlődjön az miért gond? Ezt hívják "összecsiszolódás"-nak. Szóval ne eldobd, hanem javítsd meg.


Később újrakezdeni?


1) ismeritek egymást, rá tudtok hangolódni egymásra. Ha "csak" a rózsaszín felhő az oka, nem árt megpróbálni a dolgot, türelemmel működhet.


2) az egyedül töltött idő értékes. Segít átértékelni magadban a kapcsolat lényegét, segít, hogy a párod jó tulajdonságaira emlékezz és segít abban is, hogy rájöjj, te miben hibáztál. Ha mindketten biztosak vagytok, hogy a másik a megfelelő társ, meg kell próbálni.


3) mikor újrakezditek, alapból ismerni fogod azokat a jeleket, amik egy kialakuló vitát, problémát jelezhetnek (nála avagy nálad), így könnyebben megelőzhetitek azt. Sokkalta toleránsabb vagy és türelmesebb, végül pedig talán nyugodtabb is, hiszen hatalmas meglepetések már nem érhetnek.


3) a másik nélkül rájössz, hogy mi igazám fontos. Többé nem fogsz olyan hibákat elkövetni, hogy előrébb helyezel valami apróságot a párkapcsolatodnál. Ezzel rengeteg veszekedést s negatív pillanatot tudsz elkerülni.


4) a közös célok elérése nagyon tud motiválni az újrakezdésnél. Vegyétek ezt figyelembe.


5) van akiknek sikerült s nincsenek kevesen.


De a fentiektől eltekintve a kockázat így is magas. Ha a szünet nem feléd, hanem ellenkezőleg, más fele tereli őt, akkor számolnod kell azzal, hogy elveszíted. Ezért csak akkor szakíts, ha nem tudjátok megoldani a problémát és számodra az ok tényleg elviselhetetlen. Gondold végig alaposan.

2019. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 8as! Nagyon sok hasznos információt mondtál. Egyébként azért is nehéz mert mindenben passzolunk. Hihetetlenül jó érzés hogy egyeznek a céljaink a vágyaink és közösen teszünk érte.


Csak a fent leirtak miatt bizonytalan vagyok..

2019. jan. 2. 09:32
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 türelmet azt lehet nyerni rengeteget
2019. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!