Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet ilyen egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Előfordulhat hogy a felek egymás iránt nem egyszerre éreznek szerelmet?

Nem egy időben égnek az érzések?


Az a helyzet hogy másfél éve vagyunk együtt de én viszonylag hamar beleszerettem és annyira pörögtem az érzéstől.


Tudtam hogy a párom jó régen nem volt szerelmes igazán. Csak jöttek mentek a csajok az életében.


Aztán ugye találkoztunk. Szóval a lényeg hogy azt mondta szeret engem de nem szerelemmel és hogy nála ez nagyon sok idő egyébként is míg kialakul stb. Nem érzelgős típus stb.


Megbarátkoztam ezzel a dologgal és úgy voltam vele csak ezért nem szakítok mivel egyébként mindenhogy iszonyúan jól passzolunk.


Bennem csillapodtak azóta az érzelmek, szeretem ugyanúgy csak kicsit 'nyugodtabban'. Vagy hogy mondjam.


Aztán a minap annyira meglepődtem mikor a semmiből azt mondta hogy úgy érzi egyre közelebb kerülünk egymáshoz és hogy többet érez már mint szeretet.


Persze örültem neki, de akkor még jobban örültem volna ha ez egyidejűleg történik az én érzéseimmel.


Van ilyen?


2018. okt. 8. 05:43
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Most élsz át ilyet. Akkor nyilván létezik.
2018. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Derwer ***** válasza:
85%

Persze hogy van. Szexben is ritka, hogy egyszerre jusson a csúcsra a két fél.

De ez még hullámozhat is.


Szerintem nálad is az a gond hogy azt hiszed a Disney hercegnős mesék a valóságot alapulnak és azt várod...

2018. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Persze, van ilyen. Igyekezz, hogy örülni tudj annak, hogy végül megkaptad amit akartál.

32/f

2018. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem olvasta a kiírogatott kérdéseidet itt a Gyíkon, s inkább rájátszik, és azt mondja amit hallani akarsz, mert nem akar a témával foglalkozni és nem akarja, hogy tovább kutakodj.
2018. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4+ Szóval a kérdésedre a válasz: nem.
2018. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy nincs sok tapasztalatom előtte egy barátom volt, meg egy akivel hát nem volt kifejezetten kapcsolat.


Lehet van abban valami hogy az ember a Disney fele dolgot várja de ez nem meglepő hiszen a valóságra nem készítenek fel.


Mindenesetre köszi a válaszokat.

2018. okt. 8. 08:14
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb kapcsolat ilyen.
2018. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik. Én is nagyon gyorsan szerettem bele párom a akárcsak te, neki lassabban jött ez, ő csak kötődött hozzám és szeretett. Aztán volt hogy én éreztem úgy egy kis érzelmi válság után hogy nem szeretem őt annyira mint ő engem. Ez mindig ilyen hullámzó szerintem, aztán valamikor egyszerre szeretitek egymást ugyanolyan hevesen. A lényeg hogy kitartsatok a másik mellett akkor is ha épp nem annyira felhőtlen a kapcsolat.
2018. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!