Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fèrfiak szoktatok elalvàskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak szoktatok elalvàskor vagy reggel amikor felkeltek gondolni arra aki tetszik, de nem vagytok pàrkapcsolatban vele? Mi jut ilyenkor az eszetekbe?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden reggel és elalvás előtt a volt barátnőmre gondolok, hogy mennyire szerettem és milyen jó lenne most is mellette ébredni....
2018. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az jut eszembe, hogy milyen szemét volt, még is még mindig akarom, és még mindig szórakozik velem, és én még mindig megértő vagyok, meghallgatom, pedig inkább ultimátumot kéne neki adnom, hogy fizesse vissza a kölcsönt amit kért, különben kiteregetek mindent róla, és nemhogy nem akar normális pasi többé kezdeni vele, lehet az ex kollégái is felfigyelnek nem épp törvényes tevékenységére...
2018. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Hogy bár ott lenne mellettem, megölelhetném, érezhetném az illatát, nyomhatnék egy puszit a kócos, álmos fejére. Meg ilyenekre szoktam gondolni.
2018. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is érvényes, ha egy színészbe szerettem bele?

Mindig szépet álmodok és jobban alszom, amikor Ő jár a fejemben, elképzelem, hogy együtt vagyunk stb:D

2018. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen jó lenne vele beszélgetni.
2018. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!