Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet olyan, hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy képtelen vagyok egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Még egy randiig sem jutottam el, mert mindenkinek nemet mondok, egyszerűen nem érzem azt hogy az illetővel el tudnék képzelni többet is, szórakozgatni pedig senkivel se szeretnék, vagy hitegetni az illetőt. Nincsenek nagy elvárásaim, sőt konkrétan nincsenek is - jó, csak annyi, hogy szeressen táncolni és legyen humorérzéke. :) Nekem annyi nem elég, hogy jól elbeszélgetek az illetővel, igazság szerint a többséggel elég jól szót tudok érteni ugyanis sok minden érdekel, meg úgymond tudok alkalmazkodni a másikhoz. Gondolkozok azon hogy biztos van baj bennem, mondjuk egy makacs lelket eléggé nehéz levenni a lábáról, de csak nem lehetetlen.. A fizikai vonzalom mellett engem maga az illető is nagyon érdekel, fontosnak tartom hogy legyen egyénisége, tudjon inspirálni, pl. szeretek utazni, tervezek sok helyre eljutni, és jó ha a másik is így áll hozzá. :) Lehet lejjebb kellene vinnem az ingerküszöbömet, és nem hallgatni mindig a megérzéseimre, benyomásaimra, de egyszerűen képtelen lennék önmagam ellen cselekedni úgy, ha kételyekkel vagyok tele meg nulla érzelemmel. Illetőleg nem azért akarok kapcsolatot, hogy a másik elárasszon szeretettel, vigyen ide-oda meg ilyenek, hanem tényleg csak legyen meg az a közös hang, érezzük jól egymást, legyek én neki A lány ne csak EGY lány és vica versa, szóval legyen amolyan szimbiózis. :D


Vagy csak szimplán szerencsétlen vagyok ilyen téren, és várjak, egyszer majd csak betoppan az életembe, vagy nekem jön meg az eszem egyszer végre? :D


2018. ápr. 19. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ez fájt..
2018. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne erőltess magadra olyat amit nem szeretnél, olyat akinél nem érzed "azt".

Miért kéne neked megvenned egy pólót amire.mindenki azt mondja hogy kell miközben te nem vágysz arra a pólóra? Megvennéd csak azért mert mások véleménye szerint szükséged van rá, miközben neked nem is tetszik?

Tudom hogy hülye példa de gondolom érted a lényeget.

Hülyeség penne belemenni egy kapcsolatba ahol te nem érzed jól magad már az elején.

Hallgass a megérzéseidre, nem kell foglalkozni a "standard" elvárásokkal.

Nincs veled semmi baj csak szimplán még nem találtál olyan embert aki igazán érdekelne.

2018. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hm. Tetszik az írásod. De komolyan. Remélhetőleg nem valami lexikonból irkáztál ki egy-két komolyan hangzó szót. :D Na de viccet félretéve. Elég komolynak tűnsz. Így elnézve az eszed is a helyén van. Elég sok normálisabb srác lehet ölni tudna érted. Ha az vagy, ami az írásodból tükröződik, akkor még én is. ;)


Kerteltem kicsit. Szerintem eljön majd az egyszer, ki meg fog téged fogni. :) Csak idő és türelem kell. És ne erőltesd. Mert annak jó vége nem lesz.

2018. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!