Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik igaz szerelem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem, és létezhet-e az, hogy vissza találunk egymáshoz?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon sokat jelentett nekem meg talán jelent is, hogy a mai napig gondolok rá. Szerelmünk kezdődött 7 éve. 1 hónapot voltunk csak együtt. Én akkor tudtam már, hogy ő az igazi. Abban az 7 évben 2 x össze sodort minket a sors, de csak egy-egy napokra. Voltak olyan napok amikor beszélgettünk egymással telefonon de nem találkoztunk. Azt, hogy miért nem tudtunk kapcsolatban élni, az mind rajtam állt, de akkoriban nem tudtam kezelni ezt a nagyobb fajta érzelmet-féltem , ő meg nem tudott sokáig ezért küzdeni, úgy, hogy nem tudta, hogy szeretem e. Voltak különös sorsfajta pillanatok amikor éreztem, hogy ez nem véletlen, hogy ismerjük egymást. Azonban most 2 napja róla álmodok. Történetet. Első nap: Azt álmodtam, hogy ott van a közelemben de én nem merek hozzá szólni mert tudom, hogy van valakije most, égetett a fájdalom de úgy éreztem ebben az álomban, hogy inkább égessen a fájdalom minthogy tönkre tegyem a kapcsolatát ezzel a kijelentésemmel, hogy én szeretem őt. Mikor felébredtem az álomból sírva ébredtem. Sosem volt ilyen és nem is értem miért 7 év után álmodtam vele. De ez megismételődött. 2. nap is álmodtam vele de akkor már oda léptem hozzá: nehéz volt nem szóltam semmit csak magamhoz szorítottam. Boldog voltam.

Félek, hogy ennek üzenete van. Mit tegyek, mi lehet ebben az üzenetben? Vajon azért álmodtam róla mert hiányzok neki?



#szerelem #igaziszerelem
2018. máj. 15. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Azt hogy hiányzol-e neki csak ő tudja. Ahogy azt is, hogy adna e esélyt most is nektek.

Az álmoknak viszont csak TE vagy a részese. Úgy, ahogy a szerelemnek is. Az agyad produkciója az egész.

Az persze simán lehet, hogy te hét év múltán is vágyakozol. Így az is, hogy ez álmaidban megjelenik.

Az, hogy vissza találtok-e egymáshoz a jövő zenéje.

Azt viszont érdemes lenne mérlegelni, hogy érdemes-e. az ember rengeteget változik nemhogy 7, még egy-két év alatt is. Ilyen kevés kapcsolódási ponttal te valószínűleg megrekedtél a múltban vele kapcsolatban. Egy olyan lufit kergetsz, ami közelről már rég máshogy néz ki. De hát a remény ott él és a bolondját járatja velünk.

Az igaz szerelmeket pedig szerintem a magány szüli. És nem véletlen az a többesszám.

2018. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, annyira fantasztikus és igaz szerelem, hogy 1 hónapig húzta. Ez az egész gyerekes, cukorszirupos, sorsos hülyeség mindenféle bántás nélkül. Magadnak keseríted meg az életed az ilyen hülyeséggel. Ha akarsz tőle valamit, megkeresed és normálisan beszélsz vele.
2018. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Keresd fel, addig nem fogod megtudni! Vagy lesz valami köztetek, vagy felébredsz az álmodozásból. Szerintem csak jól végződhet, ne félj!
2018. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!