Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetnék szerelmessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék szerelmessé egy nőcsábász pasit? Én 21 ő 24, mindketten Budapestiek

Figyelt kérdés
Interneten beszélgetünk, egy nagyon vonzó személy. Tisztában vagyunk mindketten, hogy nem akarunk kapcsolatot, ez le lett tisztázva. Pár hete beszélgetünk, már megbeszéltük, hogy szexelni fogunk valamikor. De ez egy egyszeri alkalom lenne. Én pedig szeretném még többször is látni. Annyira jóképű, hogy nem akarom elengedni utána. Olyasféle barátság extrákkalt szeretnék. Mit tegyek, hogy egy kicsit belémszeressen, avagy úgy érezze, hogy ő sem szeretne engem elengedni? Játszam az elérhetetlent, a hidegen hagy a dolgot, vagy rajongjak érte, mint egy kislány?

#szex #bejönapasi
2018. dec. 29. 14:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sírni fogok. Így inkább nem is próbálkozok. Most lebeszéltetek.
2018. dec. 29. 16:22
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Na, mégsem leszel alkesz? Így hogy fog beteljesülni a jóslatom? Ezo tv-s karrieremnek lőttek. Hát kösz szépen! :)
2018. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom :)
2018. dec. 29. 17:27
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok az élő példa, hogy el lehet kapni a legnagyobb nőcsábász tökét is. Mindössze annyi kell hozzá, hogy az élet minden területén társ, partner tudjál lenni. De nem a szexben! Azzal ne mész semmire. Mindenki arra vágyik, ami éppen nincs meg neki. A töketlen fiúcska nőcsábász akar lenni, a nőcsábász meg végre le szeretne horgonyozni valaki mellett. De az a valaki nem akárki lesz! És itt nem a szépségre gondolok, mert a nőcsábásznak épp elég szép nője volt ahhoz, hogy tudja; hosszú távra nem olyat kell választani, hanem aki a legszebbé teszi az életét.
2018. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!