Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetném szerelmessé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném szerelmessé?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel heti egyszer eszesre jarok es nagyon tetszik. Csendesebb típus de edzesen szoktunk beszelni. Egy suliba jarunk a folyoson koszonunk egymasnak. Ma osszeszdtem batorsagom es rairtam egy indokkal. Az volt az indok hogy penteken lesz e edzes. Elmondta hogy nem lesz meg par szot mondott az edzesrol de keveset beszeltunk.Ugy koszontem el hogy na mostmar nem zavarlak szia es o csak annyit irt hogy hali. Nem irta hogy nem zavarsz nyugi vvagy valami. Szoval hogyan erhetnem el hogy szerelmes legyen belem ha masik evfolyamba jar?
2017. dec. 19. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
ne irj ékezetek nélkül mert baromi zavaró (igen ez biztos + pont lenne). Amúgy beszélgess vele sokat, és akkor hátha... rajta múlik, de ha kedves vagy hozzá, és közeledsz felé (nem nyomulsz!!) akkor sikerülni fog :)
2017. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hali az olyan haveri elkoszones. Szerintem nem vagy az esete. Fiuk tobbsegere ha ra ir egy lany es szimpatikus, akkor felhoz egy temat ez nem tortent meg.
2017. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!