Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok megbaratkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbaratkozni magammal, hogy tehetném ezt meg?

Figyelt kérdés
Tegnap ota erzem egyre rosszabbul magam. Baratnom ramirt. Annyit kell tudni, hogy mindennel jobban szeretjuk egymast, husegesek vagyunk egymashoz, es mindent elmondunk egymasnak. Na ebbol fakadoan, hogy mindent elmondunk, tegnap baratnom ramirt h egy srac nezi allandoan gyakorlat kozbe. En elegge felteleny tipus vagyok, szerintem az onbizalom hianyom miatt. Ugy irta le a sracot mint Tom Cruise es Mr. Grey kevereke. Mondom az nagyon jo, mivel tudom h en kanyarba se erek egy ilyen keverekhez. Es elkezdtem azon agyalni, hogy minek is kellek a baratnomnek, amikor ott egy sokkal jobb. Mondtam is neki h mit gondolok errol az egeszrol. O azt mondta, hogy neki nem tetszik, es engem akar csak, meg h nem egy kategoria vele. Azt hiszi magarol h csunya, de elfogultsagtol mentesen mondom, hogy iszonyat szep arca van. Szoval szerinte vele nem egy kategoria. Gondoltam magamba de ha ugy erezned, hogy az lennel akkor lehet, itt hagynad ezt az also kategoriasat. Nagyon szar erzes es rosszul.viselem, de lehet.h csak en reagalom tul. Talan tul sokra tartom a kinezetet...

2017. júl. 13. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Tulreagalod. Ő téged szeret. Ennyi
2017. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!