Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A nőcsábász pasik mindig az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőcsábász pasik mindig az olyan lányokba szeretnek bele akik nem olyanok mint az eddigiek? Vagy csak a filmekben van így?

Figyelt kérdés

Én még nem láttam olyan filmet abibe egy nőcsábász fiú egy rossz kislányba lesz szerelmes.

Viszont olyat igen sőt csak olyat láttam amibe az ilyen fiúk olyab lányba szeretnek bele akik azoknak az ellenkezője akik eddig voltak....

Pl visszahúzódó, szép de mégis szerény, nem beszél csúnyán, rendes , nem adja magát oda egyből


Ez mennyire igaz a valo életben?


2017. jan. 14. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Tapasztalatból mondom hogy ez nem igaz. Nőcsábász azaz minnél több nő kell neki. Ők sem hülyék ugyan miért menne oda egy olyan lányhoz aki nehezen kapható és normális ha ott vannak a lotyók. Minnél előbb van nő annál jobb nem éri meg annyi időt pazarolni rá ha lenne más. Csak át akar vágni!!
2017. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hm hat akiket konnyen megkapunk azok masra nem kellenek ... :) nem vesszuk oket komolyan de altalaban a "szerenyebb" lanyok meg nem vesznek minket komolyan meg ha ugyis gondoljuk ugy h 1-1 :D de azert jobban szeretjuk ha nem egybol az agyunkba kotnek ki sokkal vonzobb :) persze megszurjuk azokat is akik 1. Talalkozaskor mar benne vannak a dolgokba:)
2017. jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes dolog, arról tudok beszélni, hogy ez nálam hogyan történt.

Nálam a nőzések kezdetek kezdetén majdnem mindegy volt, milyen a lány... Aztán mikor belejöttem, azaz volt olyan, hogy egy nap alatt 3 lánnyal is kavartam de heti legalább 1-el akkor már kezdett kialakulni egy kép bennem az egészről, arról valójában mit is gondolok. Akkor jöttem rá, hogy nem tudom ezeket értékelni, szeretek küzdeni egy lányért. Így is lett, egy tipikusan jókislányba lettem szerelmes (akkor még jó kislány volt ;) ) és azóta is együtt vagyunk több, mint egy éve.

2017. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!