Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetnék szerelmessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék szerelmessé egy nőcsábász pasit? Én 21 ő 24, mindketten Budapestiek

Figyelt kérdés
Interneten beszélgetünk, egy nagyon vonzó személy. Tisztában vagyunk mindketten, hogy nem akarunk kapcsolatot, ez le lett tisztázva. Pár hete beszélgetünk, már megbeszéltük, hogy szexelni fogunk valamikor. De ez egy egyszeri alkalom lenne. Én pedig szeretném még többször is látni. Annyira jóképű, hogy nem akarom elengedni utána. Olyasféle barátság extrákkalt szeretnék. Mit tegyek, hogy egy kicsit belémszeressen, avagy úgy érezze, hogy ő sem szeretne engem elengedni? Játszam az elérhetetlent, a hidegen hagy a dolgot, vagy rajongjak érte, mint egy kislány?

#szex #bejönapasi
2018. dec. 29. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Egy nőcsábásszal csak egyszeri alkalom? Ugyan már! Főleg, ha Te meg akarod magadnak fogni... Sorozatban fogtok szexelni, mint géppuskatűz! Aztán otthagy, mert akadt egy új, számára még ismeretlen nő...

Ha a rosszabb eset áll be, akkor az előző nőcskéitől megfertőz... Ajjaj...!

2018. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Hát eszed kb. annyi van amennyi látszik. Megbeszéled egy sráccal akit még soha nem láttál, hogy megdughat, és várod hogy utólag belédszeressen? Amit akar, azt meg fogja kapni így is! Honnan tudod hogy jóképű, ha még nem találkoztál vele? A "barátság extrákkal" a QA finomabb kifejezése!

Elérhetetlen, amikor látatlanban megigérted hogy megkefélhet? Orvossal nézesd meg magad! :)

2018. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
fél éve vagyok túl egy 4 éves kapcsolaton, lépni akarok, de nem akarok kapcsolatot,viszont szeretném, hogyha értékelne is egy kicsit. mi legyen a beszédtémánk? amire egy pasi azt gondolja hogy húh, de klassz, őt megtartom.
2018. dec. 29. 14:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérdezni kell, akkor nem fog menni.

Az ilyesmi dolgok úgy maguktól szoktak jönni, ha az a másik jól érzi magát a közeledben.

Jó, vannak akik jól manipulálnak, és se perc alatt el tudják érni, hogy bolonduljon értük az a másik, de az meg egy született "tehetség", vagy inkább jellemvonás, nem olyan, amire itt (vagy máshol) meg lehetne tudni a tuti receptet.

Esetleg az emberismeretet lehet fejleszteni, ami segíthet,de az is évek, és akárhonnan nézzük, ez még mindig manipuláció, hosszútávon nem korrekt, és nem a boldog, tartós kapcsolatok (nem csak szerelmi értelemben) alapköve.

2018. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor csak várok, és magamat adom. köszi
2018. dec. 29. 15:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebből annyi lesz, ami meg lett dumálva: egyszeri szex egy idegennel, egy szia után, és mindenki megy tovább.

Időd nem lesz, hogy érzelmek kialakuljanak.

Egy pasi sose fog beleszeretni abba, akit ennyire könnyen megkap.

2018. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Kis butus, nem fog veled összejönni, párszor megrépáz, aztán szevasz, te persze még jobban beleszeretsz, de nem fogja viszonozni, idegileg kikészülsz, befekszel pszichiátriára, később pedig inni fogsz. Alkoholista leszel. "Oaarggghh csak még egy korty borocskát!" Hiányzik ez? :)
2018. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem jön zsigerből az, hogy a pasi azt gondolja hú de klassz őt megtartom, akkor felesleges minden próbálkozás. Nincs rosszabb mikor valaki igyekszik. Én nő vagyok így pasiban tapasztaltam meg. Meg akart felelni, és állandóan azon a véleményen volt mint én. Jesszusom menekülééééés.

Legyél önmagad, add azt aki vagy. Az egyéniség tapasztalatom szerint mindig tarol ;).

2018. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. dec. 29. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Minden csaj azt hiszi hogy majd ő megfogja az ilyen pasit.



Aztán majd jössz sírni, hogy minden férfi mocsok

2018. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!