Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Folytassam vele az ismerkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vele az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki külsőleg és belsőleg is tetszik, hamar megkedveltük egymást.

Az a szomorú helyezet, hogy nem vagyok túl egy viszonylag friss csalódáson, a férfit félrevezetni pedig nem szeretném. Többet akar, hajlandó várni, de nem lenne jó azt a hibát elkövetni hogy egyből más karjai közé esek, míg a történeteket nem dolgozom fel.

Közöljem vele hogy még nem dolgoztam fel a múltat, vagy több időre van szükségem?



2018. nov. 5. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, legyél vele őszinte. Lehet megvár, lehet nem, de mindketten jobban jártok, ha te megvárod, amíg érzelmileg újra a toppon leszel.
2018. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki. Nem lenne jó, hogy osszejottok és mondjuk 2 hónap után dobod. Inkább várj egy évet legalább
2018. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy évet soknak látok várni, így is 25 éves vagyok, de azt érzem ezzel magamat és őt is becsapnám. :/
2018. nov. 5. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen legyél őszinte vele, ne hitegesd.

Majd eldőnti, hogy vár vagy sem.

2018. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszéld meg vele ezt.Mondd el azt is hogy jó vele lenni, csak idő kell neked. Ha igazán tetszel neki akkor várni fog rád, ha kell barátként közeledik.

Én is voltam hasonló helyzetbe, csak nálam balul sült el a dolog. A srác ott volt velem hónapokig mint barát, de semmit nem tudtam érezni iránta. Pár hónap múlva pedig megismerkedtem a mostani barátommal, nála nem volt kérdés, hogy kell-e idő vagy nem.Egyből akartam őt. :)

2018. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25 évesen még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy soknak találd az 1 évet az érzelmi gyógyuláshoz. Heh, én sokkal idősebben mentem keresztül egy csalódásos szakításon, mégsem parázok, szóval ne félj te attól az egy évtől. Lehet nem is kell annyi, de 6 hónap minimum kellene. Aztán majd érzed, ha készen állsz egy új kapcsolatra. Nagyon rossz vége lehet, ha még nem zártad le magadban az előzőt és már az új után szaladsz.
2018. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!