Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytassam vele az ismerkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vele az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki tetszik nekem.Ő 23 éves,én 21 éves vagyok.Elkezdtünk beszélgetni fb-on és jól eldumálgatunk és tegnap este feljött az extéma.Mondta,hogy ő életében egyszer volt szerelmes,de azzal a lánnyal már szakítottak 2 éve,de még mindig sokat gondol rá és mindig szeretni fogja.Egy ilyen pasival érdemes kezdeni szerintetek vagy hagyjam ? Még nem lépett túl az exén vagy ilyeneket miért írt le nekem ? Lehet csak haverként kezel ? nem értem..

Igazából nem tudom,hogy tetszem-e neki,mert elbizonytalanit..mikor hazaért buliból,akkor is írt nekem,hogy most értem haza(hajnali 5-kor ),meg kérdezte,hogy én is megyek-e stb..

szerintetek érdeklem vagy hagyjam ? :)


2014. dec. 30. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy próbálkozás megér,lehet el tudnád vele feledtetni az exét :) De ne vedd komolyan,eleinte fogd fel csak szimpla ismerkedésnek :)
2014. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. dec. 30. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az exe elhagyta, nem gond. Engem is ok nélkül hagyott el, gondolok rá, de másom van, a lány elfogadja ezt, igaz nehezen.. A féltékenység a kapcsolat legnagyobb ellensége :)
2014. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!